1999/2000

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2017

A1 Junior "Ekstraliga"

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017 / 20-08-2017. Początek spotkania: 06-09-2017 19:30
MKS Agrykola Warszawa 1-3 MUKS Unia Warszawa
UKS Varsovia 0-6 Escola Varsovia
pauza - KS Legionovia
MKS Znicz Pruszków 0-4 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 2 w dniach 26-08-2017 / 27-08-2017. Początek spotkania: 27-08-2017 13:30
KS Legionovia 4-1 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 1-1 MKS Polonia Warszawa
MKS Agrykola Warszawa 1-5 MKS Znicz Pruszków
UKS Varsovia - pauza
Kolejka 3 w dniach 30-08-2017. Początek spotkania: 30-08-2017 17:00
MUKS Unia Warszawa 0-0 UKS Varsovia
pauza - Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 1-2 KS Legionovia
MKS Polonia Warszawa 10-1 MKS Agrykola Warszawa
Kolejka 4 w dniach 02-09-2017 / 03-09-2017.
pauza - MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 7-0 MKS Agrykola Warszawa
KS Legionovia 0-3 MKS Polonia Warszawa
UKS Varsovia 1-1 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 5 w dniach 09-09-2017 / 10-09-2017. Początek spotkania: 10-09-2017 15:30
MUKS Unia Warszawa 0-3 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków - pauza
MKS Polonia Warszawa 3-1 UKS Varsovia
MKS Agrykola Warszawa 1-4 KS Legionovia
Kolejka 6 w dniach 16-09-2017 / 17-09-2017. Początek spotkania: 16-09-2017 12:30
MUKS Unia Warszawa 3-0 MKS Znicz Pruszków
Escola Varsovia 3-0 KS Legionovia
UKS Varsovia 1-0 MKS Agrykola Warszawa
pauza - MKS Polonia Warszawa
Kolejka 7 w dniach 23-09-2017 / 24-09-2017. Początek spotkania: 23-09-2017 15:00
MKS Polonia Warszawa 4-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Znicz Pruszków 1-4 Escola Varsovia
MKS Agrykola Warszawa - pauza
KS Legionovia 3-1 UKS Varsovia
Kolejka 8 w dniach 30-09-2017 / 01-10-2017. Początek spotkania: 30-09-2017 14:30
MUKS Unia Warszawa 3-4 MKS Agrykola Warszawa
Escola Varsovia 1-1 UKS Varsovia
KS Legionovia - pauza
MKS Polonia Warszawa 1-3 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 9 w dniach 07-10-2017 / 08-10-2017. Początek spotkania: 08-10-2017 15:30
MUKS Unia Warszawa 1-2 KS Legionovia
MKS Polonia Warszawa 1-2 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 2-2 MKS Agrykola Warszawa
pauza - UKS Varsovia
Kolejka 10 w dniach 14-10-2017 / 15-10-2017. Początek spotkania: 15-10-2017 16:00
UKS Varsovia 1-2 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia - pauza
KS Legionovia 1-4 MKS Znicz Pruszków
MKS Agrykola Warszawa 2-1 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 11 w dniach 21-10-2017 / 22-10-2017.
MUKS Unia Warszawa - pauza
MKS Agrykola Warszawa 1-3 Escola Varsovia
MKS Polonia Warszawa 1-3 KS Legionovia
MKS Znicz Pruszków 1-2 UKS Varsovia
Kolejka 12 w dniach 28-10-2017 / 29-10-2017. Początek spotkania: 09-11-2017 14:30
Escola Varsovia 4-0 MUKS Unia Warszawa
pauza - MKS Znicz Pruszków
UKS Varsovia 1-3 MKS Polonia Warszawa
KS Legionovia 5-1 MKS Agrykola Warszawa
Kolejka 13 w dniach 04-11-2017 / 05-11-2017. Początek spotkania: 05-11-2017 18:00
MKS Znicz Pruszków 1-1 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 1-0 Escola Varsovia
MKS Agrykola Warszawa 1-3 UKS Varsovia
MKS Polonia Warszawa - pauza
Kolejka 14 w dniach 11-11-2017 / 12-11-2017. Początek spotkania: 12-11-2017 11:00
MUKS Unia Warszawa 3-6 MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia 1-1 MKS Znicz Pruszków
pauza - MKS Agrykola Warszawa
UKS Varsovia 1-7 KS Legionovia

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.