2000/2001 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2018

A1 Junior "Ekstraliga"

Kolejka 1 w dniach 18-08-2018 / 19-08-2018. Początek spotkania: 19-08-2018 18:00
MUKS Unia Warszawa 1-1 MPK Pogoń Siedlce
Wisła Płock S.A. 3-1 KS Legionovia
UKS Varsovia 0-4 KS Ursus Warszawa
MKS Znicz Pruszków 6-2 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 2 w dniach 25-08-2018 / 26-08-2018. Początek spotkania: 26-08-2018 17:00
KS Ursus Warszawa 2-0 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 0-3 MKS Polonia Warszawa
MPK Pogoń Siedlce 1-3 MKS Znicz Pruszków
Wisła Płock S.A. 3-2 UKS Varsovia
Kolejka 3 w dniach 29-08-2018. Początek spotkania: 29-08-2018 13:00
MUKS Unia Warszawa 1-3 Wisła Płock S.A.
UKS Varsovia 7-2 KS Legionovia
MKS Znicz Pruszków 4-1 KS Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa 9-2 MPK Pogoń Siedlce
Kolejka 4 w dniach 01-09-2018 / 02-09-2018. Początek spotkania: 01-09-2018 10:00
UKS Varsovia 2-3 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 0-0 MPK Pogoń Siedlce
KS Ursus Warszawa 0-2 MKS Polonia Warszawa
Wisła Płock S.A. 3-4 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 5 w dniach 08-09-2018 / 09-09-2018. Początek spotkania: 08-09-2018 11:30
MUKS Unia Warszawa 8-0 KS Legionovia
MKS Znicz Pruszków 1-1 UKS Varsovia
MKS Polonia Warszawa 1-2 Wisła Płock S.A.
MPK Pogoń Siedlce 0-2 KS Ursus Warszawa
Kolejka 6 w dniach 15-09-2018 / 16-09-2018. Początek spotkania: 16-09-2018 16:30
MUKS Unia Warszawa 1-2 MKS Znicz Pruszków
KS Legionovia 0-6 KS Ursus Warszawa
Wisła Płock S.A. 4-0 MPK Pogoń Siedlce
UKS Varsovia 3-3 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 7 w dniach 22-09-2018 / 23-09-2018. Początek spotkania: 22-09-2018 12:30
MKS Polonia Warszawa 5-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Znicz Pruszków 3-0 KS Legionovia
MPK Pogoń Siedlce 1-3 UKS Varsovia
KS Ursus Warszawa 1-4 Wisła Płock S.A.
Kolejka 8 w dniach 29-09-2018 / 30-09-2018. Początek spotkania: 29-09-2018 17:15
MPK Pogoń Siedlce 0-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 3-2 MKS Znicz Pruszków
KS Legionovia 1-2 Wisła Płock S.A.
KS Ursus Warszawa 4-2 UKS Varsovia
Kolejka 9 w dniach 06-10-2018 / 07-10-2018. Początek spotkania: 07-10-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-1 KS Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa 9-0 KS Legionovia
UKS Varsovia 1-1 Wisła Płock S.A.
MKS Znicz Pruszków 6-1 MPK Pogoń Siedlce
Kolejka 10 w dniach 13-10-2018 / 14-10-2018. Początek spotkania: 13-10-2018 15:00
Wisła Płock S.A. 2-2 MUKS Unia Warszawa
MPK Pogoń Siedlce 0-3 MKS Polonia Warszawa
KS Legionovia 1-4 UKS Varsovia
KS Ursus Warszawa 1-2 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 11 w dniach 20-10-2018 / 21-10-2018. Początek spotkania: 21-10-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 4-0 UKS Varsovia
MKS Polonia Warszawa 2-0 KS Ursus Warszawa
MKS Znicz Pruszków 4-2 Wisła Płock S.A.
MPK Pogoń Siedlce 2-0 KS Legionovia
Kolejka 12 w dniach 27-10-2018 / 28-10-2018. Początek spotkania: 28-10-2018 14:00
KS Legionovia 1-7 MUKS Unia Warszawa
UKS Varsovia 2-7 MKS Znicz Pruszków
Wisła Płock S.A. 4-1 MKS Polonia Warszawa
KS Ursus Warszawa 1-1 MPK Pogoń Siedlce
Kolejka 13 w dniach 03-11-2018 / 04-11-2018. Początek spotkania: 04-11-2018 18:00
MKS Znicz Pruszków 2-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 4-1 UKS Varsovia
MPK Pogoń Siedlce 0-4 Wisła Płock S.A.
KS Ursus Warszawa 1-0 KS Legionovia
Kolejka 14 w dniach 10-11-2018 / 11-11-2018. Początek spotkania: 10-11-2018 11:30
MUKS Unia Warszawa 3-0 MKS Polonia Warszawa
UKS Varsovia 3-0 MPK Pogoń Siedlce
KS Legionovia - MKS Znicz Pruszków
Wisła Płock S.A. 1-0 KS Ursus Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.