2002 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2017

B2 Junior Młodszy "Ekstraliga"

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017 / 20-08-2017. Początek spotkania: 06-09-2017 18:00
MUKS Kosa Konstancin 2-2 MUKS Unia Warszawa
SEMP Ursynów 1-1 Escola Varsovia
RKP Broń 1926 Radom 0-0 Legia Warszawa S.A.
MOSIR Mińsk Maz. 0-1 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 2 w dniach 26-08-2017 / 27-08-2017. Początek spotkania: 24-08-2017 10:00
Escola Varsovia 2-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Znicz Pruszków 1-2 MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa S.A. 4-1 MOSIR Mińsk Maz.
SEMP Ursynów 0-0 RKP Broń 1926 Radom
Kolejka 3 w dniach 30-08-2017. Początek spotkania: 30-08-2017 14:50
MUKS Unia Warszawa 0-3 MKS Znicz Pruszków
RKP Broń 1926 Radom 1-4 Escola Varsovia
MOSIR Mińsk Maz. 2-1 SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin 3-2 Legia Warszawa S.A.
Kolejka 4 w dniach 02-09-2017 / 03-09-2017. Początek spotkania: 02-09-2017 10:00
Legia Warszawa S.A. 3-1 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 3-2 MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów 2-0 MUKS Kosa Konstancin
RKP Broń 1926 Radom 1-1 MOSIR Mińsk Maz.
Kolejka 5 w dniach 09-09-2017 / 10-09-2017. Początek spotkania: 09-09-2017 11:00
MUKS Unia Warszawa 0-1 SEMP Ursynów
MOSIR Mińsk Maz. 0-3 Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin 2-2 RKP Broń 1926 Radom
MKS Znicz Pruszków 2-1 Legia Warszawa S.A.
Kolejka 6 w dniach 16-09-2017 / 17-09-2017. Początek spotkania: 16-09-2017 11:00
RKP Broń 1926 Radom 1-1 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 0-0 Legia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów 0-2 MKS Znicz Pruszków
MOSIR Mińsk Maz. 0-2 MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 7 w dniach 23-09-2017 / 24-09-2017. Początek spotkania: 24-09-2017 13:00
MUKS Unia Warszawa 2-1 MOSIR Mińsk Maz.
MUKS Kosa Konstancin 6-0 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 3-2 RKP Broń 1926 Radom
Legia Warszawa S.A. 1-2 SEMP Ursynów
Kolejka 8 w dniach 30-09-2017 / 01-10-2017. Początek spotkania: 01-10-2017 13:30
MUKS Unia Warszawa 4-0 MUKS Kosa Konstancin
Escola Varsovia 0-1 SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A. 5-0 RKP Broń 1926 Radom
MKS Znicz Pruszków 3-1 MOSIR Mińsk Maz.
Kolejka 9 w dniach 07-10-2017 / 08-10-2017. Początek spotkania: 08-10-2017 12:30
MUKS Unia Warszawa 1-3 Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin 0-2 MKS Znicz Pruszków
MOSIR Mińsk Maz. 2-1 Legia Warszawa S.A.
RKP Broń 1926 Radom 1-1 SEMP Ursynów
Kolejka 10 w dniach 14-10-2017 / 15-10-2017. Początek spotkania: 15-10-2017 18:00
MKS Znicz Pruszków 2-0 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 0-1 RKP Broń 1926 Radom
SEMP Ursynów 0-0 MOSIR Mińsk Maz.
Legia Warszawa S.A. 3-0 MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 11 w dniach 21-10-2017 / 22-10-2017. Początek spotkania: 21-10-2017 16:30
MUKS Unia Warszawa 1-2 Legia Warszawa S.A.
MKS Znicz Pruszków 1-1 Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin 4-2 SEMP Ursynów
MOSIR Mińsk Maz. 5-1 RKP Broń 1926 Radom
Kolejka 12 w dniach 28-10-2017 / 29-10-2017. Początek spotkania: 29-10-2017 17:30
SEMP Ursynów 2-2 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 2-1 MOSIR Mińsk Maz.
RKP Broń 1926 Radom 1-2 MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa S.A. 1-1 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 13 w dniach 04-11-2017 / 05-11-2017. Początek spotkania: 05-11-2017 11:00
MUKS Unia Warszawa 2-2 RKP Broń 1926 Radom
Legia Warszawa S.A. 1-4 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 4-2 SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin 1-1 MOSIR Mińsk Maz.
Kolejka 14 w dniach 11-11-2017 / 12-11-2017. Początek spotkania: 11-11-2017 11:00
MOSIR Mińsk Maz. 2-0 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 0-1 MUKS Kosa Konstancin
RKP Broń 1926 Radom 0-6 MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów 0-0 Legia Warszawa S.A.

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.