2002 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon 2011/2012

Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych U-16

Kolejka 1 w dniach 03-09-2011 / 04-09-2011. Początek spotkania: 03-09-2011 12:00
MUKS Unia Warszawa 15-2 KS Ursynów Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 4-6 FT Warszawa
SF Wilanów II 0-15 Legia Warszawa
SEMP II Ursynów 3-3 KS Ursus Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 2-7 MKS Znicz I Pruszków
Kolejka 2 w dniach 10-09-2011 / 11-09-2011. Początek spotkania: 10-09-2011 10:00
KS Ursus Warszawa 3-5 MUKS Unia Warszawa
KS Ursynów Warszawa 0-3 MUKS Kosa II Konstancin
Legia Warszawa 7-2 SEMP II Ursynów
FT Warszawa 5-2 SF Wilanów II
WKS Gwardia Warszawa 0-15 UKS Rakovia Warszawa
Kolejka 3 w dniach 14-09-2011 / 15-08-2011. Początek spotkania: 14-09-2011 16:00
MUKS Unia Warszawa 4-2 Legia Warszawa
SF Wilanów II 9-2 WKS Gwardia Warszawa
SEMP II Ursynów 7-4 FT Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 3-3 KS Ursus Warszawa
MKS Znicz I Pruszków 12-0 KS Ursynów Warszawa
Kolejka 4 w dniach 17-09-2011 / 18-09-2011. Początek spotkania: 17-09-2011 13:30
FT Warszawa 0-8 MUKS Unia Warszawa
KS Ursus Warszawa 3-8 MKS Znicz I Pruszków
Legia Warszawa 6-4 MUKS Kosa II Konstancin
WKS Gwardia Warszawa 1-21 SEMP II Ursynów
UKS Rakovia Warszawa 7-2 SF Wilanów II
Kolejka 5 w dniach 24-09-2011 / 25-09-2011. Początek spotkania: 24-09-2011 10:00
MUKS Unia Warszawa 21-0 WKS Gwardia Warszawa
SEMP II Ursynów 6-2 UKS Rakovia Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 5-4 FT Warszawa
MKS Znicz I Pruszków 3-7 Legia Warszawa
KS Ursynów Warszawa 0-4 KS Ursus Warszawa
Kolejka 6 w dniach 01-10-2011 / 02-10-2011. Początek spotkania: 01-10-2011 10:00
UKS Rakovia Warszawa 2-1 MUKS Unia Warszawa
Legia Warszawa 17-2 KS Ursynów Warszawa
FT Warszawa 2-5 MKS Znicz I Pruszków
WKS Gwardia Warszawa 3-12 MUKS Kosa II Konstancin
SF Wilanów II 1-17 SEMP II Ursynów
Kolejka 7 w dniach 08-10-2011 / 09-10-2011. Początek spotkania: 08-10-2011 10:00
MUKS Unia Warszawa 12-2 SF Wilanów II
MUKS Kosa II Konstancin 4-1 UKS Rakovia Warszawa
MKS Znicz I Pruszków 28-0 WKS Gwardia Warszawa
KS Ursynów Warszawa 4-2 FT Warszawa
KS Ursus Warszawa 3-7 Legia Warszawa
Kolejka 8 w dniach 15-10-2011 / 16-10-2011. Początek spotkania: 16-10-2011 15:00
SEMP II Ursynów 5-6 MUKS Unia Warszawa
FT Warszawa 1-3 KS Ursus Warszawa
WKS Gwardia Warszawa 1-25 KS Ursynów Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 1-4 MKS Znicz I Pruszków
SF Wilanów II 2-6 MUKS Kosa II Konstancin
Kolejka 9 w dniach 22-10-2011 / 23-10-2011.
pauza - MUKS Unia Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 2-9 SEMP II Ursynów
MKS Znicz I Pruszków 15-3 SF Wilanów II
KS Ursynów Warszawa 1-9 UKS Rakovia Warszawa
KS Ursus Warszawa 25-0 WKS Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 12-0 FT Warszawa
Kolejka 10 w dniach 29-10-2011 / 30-10-2011. Początek spotkania: 29-10-2011 10:00
MUKS Unia Warszawa 5-2 MUKS Kosa II Konstancin
WKS Gwardia Warszawa 0-32 Legia Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 4-3 KS Ursus Warszawa
SF Wilanów II 2-1 KS Ursynów Warszawa
SEMP II Ursynów 3-3 MKS Znicz I Pruszków
Kolejka 11 w dniach 05-11-2011 / 06-11-2011. Początek spotkania: 05-11-2011 11:00
MKS Znicz I Pruszków 3-0 MUKS Unia Warszawa
KS Ursynów Warszawa 3-13 SEMP II Ursynów
KS Ursus Warszawa 9-1 SF Wilanów II
Legia Warszawa 11-2 UKS Rakovia Warszawa
FT Warszawa 16-2 WKS Gwardia Warszawa
Kolejka 12 w dniach 31-03-2012 / 01-04-2012. Początek spotkania: 31-03-2012 10:00
KS Ursynów Warszawa 2-5 MUKS Unia Warszawa
FT Warszawa 2-1 UKS Rakovia Warszawa
Legia Warszawa 3-0 SF Wilanów II
KS Ursus Warszawa 2-7 SEMP II Ursynów
MKS Znicz I Pruszków 6-1 MUKS Kosa II Konstancin
Kolejka 13 w dniach 06-04-2012 / 07-04-2012. Początek spotkania: 06-04-2012 14:00
MUKS Unia Warszawa 4-2 KS Ursus Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 5-7 KS Ursynów Warszawa
SEMP II Ursynów 3-4 Legia Warszawa
SF Wilanów II 0-3 FT Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 3-0 WKS Gwardia Warszawa
Kolejka 14 w dniach 14-04-2012 / 15-04-2012. Początek spotkania: 14-04-2012 11:30
Legia Warszawa 3-2 MUKS Unia Warszawa
WKS Gwardia Warszawa - SF Wilanów II
FT Warszawa 1-1 SEMP II Ursynów
KS Ursus Warszawa 6-3 MUKS Kosa II Konstancin
KS Ursynów Warszawa 2-7 MKS Znicz I Pruszków
Kolejka 15 w dniach 21-04-2012 / 22-04-2012. Początek spotkania: 21-04-2012 12:15
MUKS Unia Warszawa 4-0 FT Warszawa
MKS Znicz I Pruszków 6-2 KS Ursus Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 2-8 Legia Warszawa
SEMP II Ursynów 3-0 WKS Gwardia Warszawa
SF Wilanów II 0-3 UKS Rakovia Warszawa
Kolejka 16 w dniach 28-04-2012 / 29-04-2012. Początek spotkania: 28-04-2012 00:00
WKS Gwardia Warszawa 0-3 MUKS Unia Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 1-11 SEMP II Ursynów
FT Warszawa 14-1 MUKS Kosa II Konstancin
Legia Warszawa 2-2 MKS Znicz I Pruszków
KS Ursus Warszawa 3-5 KS Ursynów Warszawa
Kolejka 17 w dniach 05-05-2012 / 06-05-2012. Początek spotkania: 08-05-2012 18:30
MUKS Unia Warszawa 4-0 UKS Rakovia Warszawa
KS Ursynów Warszawa 2-10 Legia Warszawa
MKS Znicz I Pruszków 3-1 FT Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 3-0 WKS Gwardia Warszawa
SEMP II Ursynów 3-0 SF Wilanów II
Kolejka 18 w dniach 12-05-2012 / 13-05-2012. Początek spotkania: 12-05-2012 00:00
SF Wilanów II 0-3 MUKS Unia Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 5-2 MUKS Kosa II Konstancin
WKS Gwardia Warszawa 0-3 MKS Znicz I Pruszków
FT Warszawa 9-2 KS Ursynów Warszawa
Legia Warszawa 10-2 KS Ursus Warszawa
Kolejka 19 w dniach 19-05-2012 / 20-05-2012. Początek spotkania: 19-05-2012 10:00
MUKS Unia Warszawa 7-5 SEMP II Ursynów
FT Warszawa 2-1 KS Ursus Warszawa
KS Ursynów Warszawa 3-0 WKS Gwardia Warszawa
MKS Znicz I Pruszków 3-3 UKS Rakovia Warszawa
MUKS Kosa II Konstancin 3-0 SF Wilanów II
Kolejka 20 w dniach 26-05-2012 / 27-05-2012.
pauza - MUKS Unia Warszawa
SEMP II Ursynów 14-0 MUKS Kosa II Konstancin
SF Wilanów II 0-3 MKS Znicz I Pruszków
UKS Rakovia Warszawa 6-2 KS Ursynów Warszawa
WKS Gwardia Warszawa 0-3 KS Ursus Warszawa
FT Warszawa 0-2 Legia Warszawa
Kolejka 21 w dniach 02-06-2012 / 03-06-2012. Początek spotkania: 02-06-2012 14:00
MUKS Kosa II Konstancin 1-6 MUKS Unia Warszawa
Legia Warszawa 3-0 WKS Gwardia Warszawa
KS Ursus Warszawa 6-0 UKS Rakovia Warszawa
KS Ursynów Warszawa 3-0 SF Wilanów II
MKS Znicz I Pruszków 6-4 SEMP II Ursynów
Kolejka 22 w dniach 09-06-2012. Początek spotkania: 09-06-2012 12:15
MUKS Unia Warszawa 3-1 MKS Znicz I Pruszków
SEMP II Ursynów 5-1 KS Ursynów Warszawa
SF Wilanów II 0-3 KS Ursus Warszawa
UKS Rakovia Warszawa 1-7 Legia Warszawa
WKS Gwardia Warszawa 0-3 FT Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.