2002 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon 2012/2013

I Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych U-17

Kolejka 1 w dniach 01-09-2012 / 02-09-2012. Początek spotkania: 09-10-2012 18:30
MUKS Unia Warszawa 9-1 KS Zwar II Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa 11-3 Akademia Sportu
SEMP I Ursynów 17-0 PKS Agape II Białołęka
PSS Legion II Warszawa 1-9 KS Delta Warszawa
Football Talents Warszawa 3-4 KS Ursynów Warszawa
RKS Sarmata Warszawa - Unia II Warszawa 0-4
Kolejka 2 w dniach 08-09-2012 / 09-09-2012. Początek spotkania: 08-09-2012 10:00
KS Ursynów Warszawa 2-3 MUKS Unia Warszawa
KS Delta Warszawa 1-2 Football Talents Warszawa
PKS Agape II Białołęka 3-4 PSS Legion II Warszawa
SEMP I Ursynów 11-1 Akademia Sportu
WCSM Agrykola I Warszawa 0-17 UKS Varsovia I Warszawa
Unia II Warszawa - pauza
Kolejka 3 w dniach 15-09-2012 / 16-09-2012. Początek spotkania: 16-09-2012 11:00
MUKS Unia Warszawa 5-2 KS Delta Warszawa
SEMP I Ursynów 10-1 WCSM Agrykola I Warszawa
PSS Legion II Warszawa 4-6 Akademia Sportu
Football Talents Warszawa 4-3 PKS Agape II Białołęka
KS Zwar II Warszawa 2-11 KS Ursynów Warszawa
Unia II Warszawa - KS Wesoła II 4-2
Kolejka 4 w dniach 19-09-2012. Początek spotkania: 20-09-2012 19:00
PKS Agape II Białołęka 1-9 MUKS Unia Warszawa
KS Delta Warszawa 6-0 KS Zwar II Warszawa
Akademia Sportu 2-7 Football Talents Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 14-1 PSS Legion II Warszawa
SEMP I Ursynów 2-4 UKS Varsovia I Warszawa
SEMP II Ursynów - Unia II Warszawa 4-2
Kolejka 5 w dniach 22-09-2012 / 23-09-2012. Początek spotkania: 22-09-2012 10:00
MUKS Unia Warszawa 10-2 Akademia Sportu
PSS Legion II Warszawa 0-20 UKS Varsovia I Warszawa
Football Talents Warszawa 4-0 WCSM Agrykola I Warszawa
KS Zwar II Warszawa 2-5 PKS Agape II Białołęka
KS Ursynów Warszawa 3-4 KS Delta Warszawa
Unia II Warszawa - Varsovia II Warszawa 0-14
Kolejka 6 w dniach 29-09-2012 / 30-09-2012. Początek spotkania: 29-09-2012 10:00
WCSM Agrykola I Warszawa 0-17 MUKS Unia Warszawa
PKS Agape II Białołęka 1-10 KS Ursynów Warszawa
Akademia Sportu 15-2 KS Zwar II Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa 4-2 Football Talents Warszawa
SEMP I Ursynów 21-1 PSS Legion II Warszawa
29.09.2012 godz. 12:30 Agrykola II Warszawa - Unia II Warszawa 1-1
Kolejka 7 w dniach 06-10-2012 / 07-10-2012. Początek spotkania: 07-10-2012 10:00
MUKS Unia Warszawa 3-4 UKS Varsovia I Warszawa
Football Talents Warszawa 1-6 SEMP I Ursynów
KS Zwar II Warszawa 3-7 WCSM Agrykola I Warszawa
KS Ursynów Warszawa 2-4 Akademia Sportu
KS Delta Warszawa 7-2 PKS Agape II Białołęka
07.10.2012 godz.12:00 Unia II Warszawa - Przyszłość Włochy 2-5
Kolejka 8 w dniach 13-10-2012 / 14-10-2012. Początek spotkania: 13-10-2012 10:00
SEMP I Ursynów 2-5 MUKS Unia Warszawa
Akademia Sportu 2-2 KS Delta Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 5-7 KS Ursynów Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa 9-2 KS Zwar II Warszawa
PSS Legion II Warszawa 2-9 Football Talents Warszawa
WAPN - Unia II Warszawa 14.10.2012 godz. 10:00 ul. Grenady
Kolejka 9 w dniach 20-10-2012 / 21-10-2012. Początek spotkania: 20-10-2012 12:00
MUKS Unia Warszawa 7-1 PSS Legion II Warszawa
KS Zwar II Warszawa 1-16 SEMP I Ursynów
KS Ursynów Warszawa 2-5 UKS Varsovia I Warszawa
KS Delta Warszawa 4-0 WCSM Agrykola I Warszawa
PKS Agape II Białołęka 2-1 Akademia Sportu
20.10.2012 godz. 14:00 Unia II Warszawa - KS Ursus 1-3
Kolejka 10 w dniach 27-10-2012 / 28-10-2012. Początek spotkania: 17-11-2012 10:00
Football Talents Warszawa 1-2 MUKS Unia Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 2-4 PKS Agape II Białołęka
UKS Varsovia I Warszawa 8-1 KS Delta Warszawa
SEMP I Ursynów 3-10 KS Ursynów Warszawa
PSS Legion II Warszawa 1-5 KS Zwar II Warszawa
27.10.2012 godz. 10:00 Rakovia - Unia II Warszawa
Kolejka 11 w dniach 03-11-2012 / 04-11-2012.
pauza - MUKS Unia Warszawa
KS Zwar II Warszawa 2-7 Football Talents Warszawa
KS Ursynów Warszawa 11-1 PSS Legion II Warszawa
KS Delta Warszawa 2-10 SEMP I Ursynów
PKS Agape II Białołęka 3-5 UKS Varsovia I Warszawa
Akademia Sportu 10-3 WCSM Agrykola I Warszawa
07.11.2012 godz. 19:00 Unia II Warszawa - Polonia Warszawa
Kolejka 12 w dniach 06-04-2013 / 07-04-2013. Początek spotkania: 08-05-2013 19:00
KS Zwar II Warszawa 1-9 MUKS Unia Warszawa
Akademia Sportu - UKS Varsovia I Warszawa
PKS Agape II Białołęka 1-9 SEMP I Ursynów
KS Delta Warszawa 3-4 PSS Legion II Warszawa
KS Ursynów Warszawa - Football Talents Warszawa
15.05.2013 godz. 19:00 Unia II Warszawa - Sarmata Warszawa
Kolejka 13 w dniach 13-04-2013 / 14-04-2013. Początek spotkania: 14-04-2013 16:30
MUKS Unia Warszawa 4-3 KS Ursynów Warszawa
Football Talents Warszawa 2-1 KS Delta Warszawa
PSS Legion II Warszawa - PKS Agape II Białołęka
Akademia Sportu 1-13 SEMP I Ursynów
UKS Varsovia I Warszawa 12-6 WCSM Agrykola I Warszawa
Unia II Warszawa pauza
Kolejka 14 w dniach 20-04-2013 / 21-04-2013. Początek spotkania: 20-04-2013 10:30
KS Delta Warszawa 0-9 MUKS Unia Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 0-21 SEMP I Ursynów
Akademia Sportu 11-1 PSS Legion II Warszawa
PKS Agape II Białołęka 2-1 Football Talents Warszawa
KS Ursynów Warszawa 7-0 KS Zwar II Warszawa
21.04.2013 godz. 14:00 KS Wesoła II - Unia II Warszawa
Kolejka 15 w dniach 27-04-2013 / 28-04-2013. Początek spotkania: 27-04-2013 10:00
MUKS Unia Warszawa 5-0 PKS Agape II Białołęka
KS Zwar II Warszawa 5-1 KS Delta Warszawa
Football Talents Warszawa 2-4 Akademia Sportu
PSS Legion II Warszawa 3-5 WCSM Agrykola I Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa 0-3 SEMP I Ursynów
27.04.2013 godz. 12:00 Unia II Warszawa - SEMP II Ursynów 2-3
Kolejka 16 w dniach 04-05-2013 / 05-05-2013. Początek spotkania: 05-05-2013 11:00
Akademia Sportu 2-8 MUKS Unia Warszawa
KS Delta Warszawa 8-4 KS Ursynów Warszawa
PKS Agape II Białołęka 7-3 KS Zwar II Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa 9-0 PSS Legion II Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 2-6 Football Talents Warszawa
Kolejka 17 w dniach 11-05-2013 / 12-05-2013. Początek spotkania: 12-05-2013 10:00
MUKS Unia Warszawa 9-0 WCSM Agrykola I Warszawa
Football Talents Warszawa 1-2 UKS Varsovia I Warszawa
KS Ursynów Warszawa 6-6 PKS Agape II Białołęka
KS Zwar II Warszawa 6-4 Akademia Sportu
PSS Legion II Warszawa 1-12 SEMP I Ursynów
12.05.2013 godz. 12:00 Unia II Warszawa - Agrykola Warszawa 8-2
Kolejka 18 w dniach 18-05-2012 / 19-05-2013. Początek spotkania: 18-05-2013 12:30
UKS Varsovia I Warszawa 3-1 MUKS Unia Warszawa
Akademia Sportu 4-5 KS Ursynów Warszawa
PKS Agape II Białołęka 5-2 KS Delta Warszawa
SEMP I Ursynów 12-2 Football Talents Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 5-2 KS Zwar II Warszawa
18.05.2013 godz. 16:30 Przyszłość Włochy - Unia II Warszawa
Kolejka 19 w dniach 25-05-2012 / 26-05-2015. Początek spotkania: 26-05-2013 10:00
MUKS Unia Warszawa 0-3 SEMP I Ursynów
Football Talents Warszawa 3-0 PSS Legion II Warszawa
KS Delta Warszawa 3-5 Akademia Sportu
KS Ursynów Warszawa 5-7 WCSM Agrykola I Warszawa
KS Zwar II Warszawa 3-4 UKS Varsovia I Warszawa
26.05.2013 godz. 12:00 Unia II Warszawa - WAPN
Kolejka 20 w dniach 29-05-2013. Początek spotkania: 28-05-2013 18:30
PSS Legion II Warszawa 0-9 MUKS Unia Warszawa
Akademia Sportu 1-5 PKS Agape II Białołęka
SEMP I Ursynów 13-0 KS Zwar II Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa 10-1 KS Ursynów Warszawa
WCSM Agrykola I Warszawa 3-9 KS Delta Warszawa
Kolejka 21 w dniach 01-06-2013 / 02-06-2013. Początek spotkania: 02-06-2013 12:30
MUKS Unia Warszawa 4-3 Football Talents Warszawa
KS Delta Warszawa 2-9 UKS Varsovia I Warszawa
KS Ursynów Warszawa 2-18 SEMP I Ursynów
KS Zwar II Warszawa 2-6 PSS Legion II Warszawa
PKS Agape II Białołęka 6-1 WCSM Agrykola I Warszawa
02.06.2013 godz. 10:30 Unia II Warszawa - Rakovia Warszawa
Kolejka 22 w dniach 08-06-2013 / 08-06-2012.
pauza - MUKS Unia Warszawa
Football Talents Warszawa - KS Zwar II Warszawa
PSS Legion II Warszawa - KS Ursynów Warszawa
SEMP I Ursynów 11-1 KS Delta Warszawa
UKS Varsovia I Warszawa - PKS Agape II Białołęka
WCSM Agrykola I Warszawa - Akademia Sportu

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.