2002 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon 2013/2014

Liga Orlików U-10

Kolejka 1 w dniach 07-09-2013 / 08-09-2013. Początek spotkania: 08-09-2013 12:00
UKS Białe Orły 2-0 MUKS Unia Warszawa
RKS Sarmata Warszawa 5-4 PSS Legion Warszawa
UKS Błyskawica Warszawa 0-4 MKS Polonia Warszawa
UKS Ursus 2002 3-1 Escola Varsovia
WRKS Olimpia Warszawa 2-0 AP Agape Białołęka
08.09.2013 godz. 15:00 Ursus Warszawa - Unia II Warszawa 1-11
Kolejka 2 w dniach 14-09-2013 / 15-09-2013. Początek spotkania: 15-09-2013 16:00
MUKS Unia Warszawa 1-2 RKS Sarmata Warszawa
AP Agape Białołęka 0-1 PSS Legion Warszawa
Escola Varsovia 6-2 UKS Błyskawica Warszawa
MKS Polonia Warszawa 1-1 UKS Białe Orły
WRKS Olimpia Warszawa 2-3 UKS Ursus 2002
Unia II Warszawa wolne
Kolejka 3 w dniach 21-09-2013 / 22-09-2013. Początek spotkania: 21-09-2013 09:00
PSS Legion Warszawa 3-1 MUKS Unia Warszawa
RKS Sarmata Warszawa 0-6 MKS Polonia Warszawa
UKS Białe Orły 0-6 Escola Varsovia
UKS Błyskawica Warszawa 1-3 WRKS Olimpia Warszawa
UKS Ursus 2002 7-0 AP Agape Białołęka
18.09.2013 godz.19:00 Unia II Warszawa - Błonianka 6-0
Kolejka 4 w dniach 28-09-2013 / 29-09-2013. Początek spotkania: 28-09-2013 16:00
AP Agape Białołęka 1-4 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 2-1 RKS Sarmata Warszawa
MKS Polonia Warszawa 10-0 PSS Legion Warszawa
UKS Ursus 2002 5-1 UKS Błyskawica Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 0-4 UKS Białe Orły
29.09.2013 godz. 11:00 Unia Boryszew - Unia II Warszawa 0-1
Kolejka 5 w dniach 05-10-2013 / 06-10-2013. Początek spotkania: 09-10-2013 18:00
MUKS Unia Warszawa 0-6 MKS Polonia Warszawa
PSS Legion Warszawa 0-3 Escola Varsovia
RKS Sarmata Warszawa 0-2 WRKS Olimpia Warszawa
UKS Białe Orły 3-1 UKS Ursus 2002
UKS Błyskawica Warszawa 2-1 AP Agape Białołęka
06.10.2013 godz. 12:00 Unia II Warszawa - FC Komorów 13-0
Kolejka 6 w dniach 12-10-2013 / 13-10-2013. Początek spotkania: 12-10-2013 12:00
Escola Varsovia 8-0 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 1-4 MKS Polonia Warszawa
UKS Błyskawica Warszawa 1-0 UKS Białe Orły
UKS Ursus 2002 2-1 RKS Sarmata Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 5-0 PSS Legion Warszawa
12.10.2013 godz. 15:00 Unia II Warszawa - Ryś Laski 12-0
Kolejka 7 w dniach 19-10-2013 / 20-10-2013. Początek spotkania: 20-10-2013 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-8 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 4-2 Escola Varsovia
PSS Legion Warszawa 1-4 UKS Ursus 2002
RKS Sarmata Warszawa 1-0 UKS Błyskawica Warszawa
UKS Białe Orły 3-0 AP Agape Białołęka
19.10.2013 godz. 11:30 Ursus Warszawa - Unia II Warszawa 1-11
Kolejka 8 w dniach 26-10-2013 / 27-10-2013. Początek spotkania: 27-10-2013 17:00
UKS Ursus 2002 3-0 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 1-10 Escola Varsovia
UKS Białe Orły 1-1 RKS Sarmata Warszawa
UKS Błyskawica Warszawa 3-4 PSS Legion Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 1-4 MKS Polonia Warszawa
27.10.2013 godz. 10:00 Unia II Warszawa - Promyk Nowa Sucha 4-0
Kolejka 9 w dniach 02-11-2013 / 03-11-2013. Początek spotkania: 03-11-2013 10:00
MUKS Unia Warszawa 1-1 UKS Błyskawica Warszawa
Escola Varsovia 1-4 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 0-1 UKS Ursus 2002
PSS Legion Warszawa 0-4 UKS Białe Orły
RKS Sarmata Warszawa 4-0 AP Agape Białołęka
03.11.2013 godz. 11:00 Partyzant Leszno - Unia II Warszawa 0-6
Kolejka 10 w dniach 26-04-2014 / 27-04-2014. Początek spotkania: 27-04-2014 13:00
MUKS Unia Warszawa 0-1 UKS Białe Orły
AP Agape Białołęka 1-6 WRKS Olimpia Warszawa
Escola Varsovia 8-1 UKS Ursus 2002
MKS Polonia Warszawa 3-0 UKS Błyskawica Warszawa
PSS Legion Warszawa 8-0 RKS Sarmata Warszawa
Kolejka 11 w dniach 03-05-2014 / 04-05-2014. Początek spotkania: 04-05-2014 11:00
RKS Sarmata Warszawa 4-2 MUKS Unia Warszawa
PSS Legion Warszawa 2-1 AP Agape Białołęka
UKS Białe Orły 2-9 MKS Polonia Warszawa
UKS Błyskawica Warszawa 0-7 Escola Varsovia
UKS Ursus 2002 2-2 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 12 w dniach 10-05-2014 / 11-05-2014. Początek spotkania: 11-05-2014 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-3 PSS Legion Warszawa
AP Agape Białołęka 0-0 UKS Ursus 2002
Escola Varsovia - UKS Białe Orły
MKS Polonia Warszawa 5-0 RKS Sarmata Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 8-1 UKS Błyskawica Warszawa
10.05.2014 godz. 13:00 Unia II Warszawa - Unia Boryszew 7-1
Kolejka 13 w dniach 17-05-2014 / 18-05-2014. Początek spotkania: 18-05-2014 15:00
MUKS Unia Warszawa 2-0 AP Agape Białołęka
PSS Legion Warszawa 2-7 MKS Polonia Warszawa
RKS Sarmata Warszawa 0-4 Escola Varsovia
UKS Białe Orły 0-1 WRKS Olimpia Warszawa
UKS Błyskawica Warszawa - UKS Ursus 2002
18.05.2014 godz. 13:00 Unia II Warszawa - Partyzant Leszno 9-0
Kolejka 14 w dniach 24-05-2014 / 25-05-2014. Początek spotkania: 24-05-2014 14:00
MKS Polonia Warszawa 13-3 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 2-5 UKS Błyskawica Warszawa
Escola Varsovia - PSS Legion Warszawa
UKS Ursus 2002 3-2 UKS Białe Orły
WRKS Olimpia Warszawa 7-1 RKS Sarmata Warszawa
25.05.2014 godz. 15:00 Promyk Nowa Sucha - Unia II Warszawa 0-8
Kolejka 15 w dniach 31-05-2014 / 01-06-2014. Początek spotkania: 01-06-2014 15:00
MUKS Unia Warszawa 1-7 Escola Varsovia
MKS Polonia Warszawa 3-0 AP Agape Białołęka
PSS Legion Warszawa 0-2 WRKS Olimpia Warszawa
RKS Sarmata Warszawa 0-7 UKS Ursus 2002
UKS Białe Orły - UKS Błyskawica Warszawa
01.06.2014 godz. 11:00 Unia II Warszawa - Ursus Warszawa 4-0
Kolejka 16 w dniach 07-06-2014 / 08-06-2014. Początek spotkania: 07-06-2014 11:00
WRKS Olimpia Warszawa 3-0 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 0-2 UKS Białe Orły
Escola Varsovia 0-1 MKS Polonia Warszawa
UKS Błyskawica Warszawa 4-3 RKS Sarmata Warszawa
UKS Ursus 2002 12-2 PSS Legion Warszawa
08.06.2014 godz. 11:00 Ryś Laski - Unia II Warszawa
Kolejka 17 w dniach 14-06-2014 / 15-06-2014. Początek spotkania: 15-06-2014 11:00
MUKS Unia Warszawa 0-3 UKS Ursus 2002
Escola Varsovia 7-0 AP Agape Białołęka
MKS Polonia Warszawa 2-2 WRKS Olimpia Warszawa
PSS Legion Warszawa 1-2 UKS Błyskawica Warszawa
RKS Sarmata Warszawa 0-2 UKS Białe Orły
15.06.2014 godz. 11:00 Błonianka Błonie - Unia II Warszawa 0-4
Kolejka 18 w dniach 21-06-2014. Początek spotkania: 21-06-2014 13:00
UKS Błyskawica Warszawa 2-0 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka - RKS Sarmata Warszawa
UKS Białe Orły 2-0 PSS Legion Warszawa
UKS Ursus 2002 0-6 MKS Polonia Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa - Escola Varsovia
22.06.2014 godz. 18:00 FC Komorów - Unia II Warszawa 2-9

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.