2002

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2016

Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy grupa 3

Kolejka 1 w dniach 20-08-2016 / 21-08-2016. Początek spotkania: 05-10-2016 18:00
MUKS Kosa Konstancin 1-2 MUKS Unia Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 2-4 GKS Wilga Garwolin
SEMP II Ursynów 0-1 KS Błonianka
Radomiak Sp. z o.o. 4-0 KS Zwar Warszawa
Kolejka 2 w dniach 27-08-2016 / 28-08-2016. Początek spotkania: 28-08-2016 11:00
KS Zwar Warszawa 0-1 MUKS Unia Warszawa
GKS Wilga Garwolin 2-2 MUKS Kosa Konstancin
KS Błonianka 0-1 Radomiak Sp. z o.o.
WRKS Olimpia Warszawa 0-1 SEMP II Ursynów
Kolejka 3 w dniach 31-08-2016. Początek spotkania: 31-08-2016 19:00
MUKS Unia Warszawa 1-1 KS Błonianka
SEMP II Ursynów 3-1 GKS Wilga Garwolin
Radomiak Sp. z o.o. 0-1 WRKS Olimpia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin 4-3 KS Zwar Warszawa
Kolejka 4 w dniach 03-09-2016 / 04-09-2016. Początek spotkania: 03-09-2016 10:00
WRKS Olimpia Warszawa 1-5 MUKS Unia Warszawa
GKS Wilga Garwolin 4-3 KS Zwar Warszawa
KS Błonianka 0-0 MUKS Kosa Konstancin
SEMP II Ursynów 3-0 Radomiak Sp. z o.o.
Kolejka 5 w dniach 10-09-2016 / 11-09-2016. Początek spotkania: 10-09-2016 12:30
MUKS Unia Warszawa 0-3 SEMP II Ursynów
Radomiak Sp. z o.o. 3-1 GKS Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin 8-0 WRKS Olimpia Warszawa
KS Zwar Warszawa 4-1 KS Błonianka
Kolejka 6 w dniach 17-09-2016 / 18-09-2016. Początek spotkania: 17-09-2016 11:30
Radomiak Sp. z o.o. 0-0 MUKS Unia Warszawa
GKS Wilga Garwolin 1-3 KS Błonianka
WRKS Olimpia Warszawa 1-2 KS Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów 2-4 MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 7 w dniach 24-09-2016 / 25-09-2016. Początek spotkania: 25-09-2016 12:30
MUKS Unia Warszawa 0-1 GKS Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin 5-1 Radomiak Sp. z o.o.
KS Zwar Warszawa 3-1 SEMP II Ursynów
KS Błonianka 3-0 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 8 w dniach 01-10-2016 / 02-10-2016. Początek spotkania: 01-10-2016 14:30
MUKS Unia Warszawa 3-3 MUKS Kosa Konstancin
GKS Wilga Garwolin 4-0 WRKS Olimpia Warszawa
KS Błonianka 0-0 SEMP II Ursynów
KS Zwar Warszawa 3-1 Radomiak Sp. z o.o.
Kolejka 9 w dniach 08-10-2016 / 09-10-2016. Początek spotkania: 08-10-2016 10:00
MUKS Unia Warszawa 1-1 KS Zwar Warszawa
MUKS Kosa Konstancin 3-0 GKS Wilga Garwolin
Radomiak Sp. z o.o. 4-0 KS Błonianka
SEMP II Ursynów 4-1 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 10 w dniach 15-10-2016 / 16-10-2016. Początek spotkania: 15-10-2016 16:00
KS Błonianka 0-2 MUKS Unia Warszawa
GKS Wilga Garwolin 5-1 SEMP II Ursynów
WRKS Olimpia Warszawa 1-0 Radomiak Sp. z o.o.
KS Zwar Warszawa 2-1 MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 11 w dniach 22-10-2016 / 23-10-2016. Początek spotkania: 08-11-2016 19:00
MUKS Unia Warszawa 6-0 WRKS Olimpia Warszawa
KS Zwar Warszawa 2-1 GKS Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin 4-1 KS Błonianka
Radomiak Sp. z o.o. 0-1 SEMP II Ursynów
Kolejka 12 w dniach 29-10-2016 / 30-10-2016. Początek spotkania: 29-10-2016 13:30
SEMP II Ursynów 2-4 MUKS Unia Warszawa
GKS Wilga Garwolin 2-1 Radomiak Sp. z o.o.
WRKS Olimpia Warszawa 1-3 MUKS Kosa Konstancin
KS Błonianka 3-1 KS Zwar Warszawa
Kolejka 13 w dniach 05-11-2016 / 06-11-2016. Początek spotkania: 06-11-2016 11:00
MUKS Unia Warszawa 3-1 Radomiak Sp. z o.o.
KS Błonianka 2-1 GKS Wilga Garwolin
KS Zwar Warszawa 2-1 WRKS Olimpia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin 1-1 SEMP II Ursynów
Kolejka 14 w dniach 12-11-2016 / 13-11-2016. Początek spotkania: 12-11-2016 12:30
GKS Wilga Garwolin 0-1 MUKS Unia Warszawa
Radomiak Sp. z o.o. 1-0 MUKS Kosa Konstancin
SEMP II Ursynów - KS Zwar Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 1-0 KS Błonianka

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.