2002 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Wiosna 2017

Warszawa: VII liga okręgowa E2 Orlik grupa 4

Kolejka 1 w dniach 11-03-2017 / 12-03-2017. Początek spotkania: 12-03-2017 12:30
MUKS Unia Warszawa 1-3 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
SEMP Ursynów 0-0 Escola Varsovia
RKP 1926 Broń Radom 2-5 MKS Polonia Warszawa
MKS Znicz Pruszków 0-0 Legia Warszawa S.A.
Kolejka 2 w dniach 18-03-2017 / 19-03-2017. Początek spotkania: 18-03-2017 14:30
MKS Polonia Warszawa 0-1 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 0-1 Legia Warszawa S.A.
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-5 MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów 0-1 RKP 1926 Broń Radom
Kolejka 3 w dniach 25-03-2017 / 26-03-2017. Początek spotkania: 26-03-2017 15:30
MUKS Unia Warszawa 0-0 SEMP Ursynów
RKP 1926 Broń Radom 1-3 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 1-0 MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A. 4-0 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 4 w dniach 01-04-2017 / 02-04-2017. Początek spotkania: 02-04-2017 11:00
RKP 1926 Broń Radom 2-0 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 3-1 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów 0-0 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 5 w dniach 08-04-2017 / 09-04-2017. Początek spotkania: 09-04-2017 15:30
MUKS Unia Warszawa 0-0 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 2-2 RKP 1926 Broń Radom
Legia Warszawa S.A. 3-0 SEMP Ursynów
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-1 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 6 w dniach 22-04-2017 / 23-04-2017. Początek spotkania: 16-05-2017 17:00
MUKS Unia Warszawa 3-2 MKS Znicz Pruszków
Escola Varsovia 1-1 MKS Polonia Warszawa
SEMP Ursynów 3-1 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
RKP 1926 Broń Radom 0-0 Legia Warszawa S.A.
Kolejka 7 w dniach 29-04-2017 / 30-04-2017. Początek spotkania: 29-04-2017 12:30
Legia Warszawa S.A. 1-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Znicz Pruszków 1-1 Escola Varsovia
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-3 RKP 1926 Broń Radom
MKS Polonia Warszawa 1-5 SEMP Ursynów
Kolejka 8 w dniach 06-05-2017 / 07-05-2017. Początek spotkania: 07-05-2017 18:00
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 2-1 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 1-0 SEMP Ursynów
MKS Polonia Warszawa 0-2 RKP 1926 Broń Radom
Legia Warszawa S.A. 4-0 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 9 w dniach 13-05-2017 / 14-05-2017. Początek spotkania: 13-05-2017 12:30
MUKS Unia Warszawa 2-1 MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A. 0-0 Escola Varsovia
MKS Znicz Pruszków 3-0 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
RKP 1926 Broń Radom 2-3 SEMP Ursynów
Kolejka 10 w dniach 20-05-2017 / 21-05-2017. Początek spotkania: 20-05-2017 19:30
SEMP Ursynów 1-0 MUKS Unia Warszawa
Escola Varsovia 4-1 RKP 1926 Broń Radom
MKS Polonia Warszawa 2-0 MKS Znicz Pruszków
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-2 Legia Warszawa S.A.
Kolejka 11 w dniach 27-05-2017 / 28-05-2017. Początek spotkania: 27-05-2017 17:30
MUKS Unia Warszawa 1-0 RKP 1926 Broń Radom
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-0 Escola Varsovia
Legia Warszawa S.A. 4-0 MKS Polonia Warszawa
MKS Znicz Pruszków 2-0 SEMP Ursynów
Kolejka 12 w dniach 03-06-2017 / 04-06-2017. Początek spotkania: 04-06-2017 13:30
Escola Varsovia 4-0 MUKS Unia Warszawa
RKP 1926 Broń Radom 1-3 MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów 1-6 Legia Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa 7-0 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 13 w dniach 10-06-2017 / 11-06-2017. Początek spotkania: 11-06-2017 19:30
MKS Znicz Pruszków 2-0 MUKS Unia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 0-1 Escola Varsovia
MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-4 SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A. 0-0 RKP 1926 Broń Radom
Kolejka 14 w dniach 17-06-2017 / 18-06-2017. Początek spotkania: 14-06-2017 17:30
MUKS Unia Warszawa 0-5 Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia 0-0 MKS Znicz Pruszków
RKP 1926 Broń Radom 4-1 MKS Świt Nowy Dwór Maz.
SEMP Ursynów 1-0 MKS Polonia Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.