2002 I Drużyna

Turniej Christmas Cup 2011 rocznik 2002

16 grudnia 2011 - 18 grudnia 2011

Harmonogram spotkań:

 

W roczniku 2002 zgłosiło się do turnieju 16 drużyn, w tym 2 z Polski - Unia Warszawa i GKS Bełchatów. Trafiliśmy do grupy A, w której rozegraliśmy 3 mecze:

ARSENAL BIAŁA CERKIEW (UKR) - 16 grudnia 2011
Pierwszy mecz turnieju ale chłopcy bez tremy. Pomimo zmęczenia po całodniowej podróży i krótkim śnie przez cały mecz wyraźna przewaga Unii ale niestety brak szczęścia - szczególnie słupek był mocno obity w tym meczu. W ostatniej minucie pechowo stracona bramka (jedna z dwóch okazji przeciwnika w całym meczu) i już nie udało się odrobić strat. Jak się okazało ten wynik mocno zaważył na końcowym układzie tabeli w grupie. Szkoda!

DINAZ WYSZOGRÓD (UKR) - 17 grudnia 2011
Drugi mecz i od razu do przodu: pierwsza bramka Alek Janiszewski, drugą dołożył Jaś Kalinowski - bardzo ładne uderzenie z dystansu. Stracona bramka pod koniec meczu nic już nie zmienia - wygrywamy 2:1!

NIWA II WINNICA (UKR) - 17 grudnia 2011
Ostatni mecz w grupie. Mobilizacja pełna, bo wciąż jest szansa na pierwsze miejsce no i gramy z liderem grupy A. Pierwsza bramka - ozdoba turnieju. Mocny strzał i piłka odbija się od poprzeczki i spada za linią bramki. Nie do obrony. Niestety strzelili przeciwnicy. Na szczęście nasi chłopcy się nie poddają i ciągle mamy swoje szanse. I udało się! Faul na połowie boiska, do wolnego podchodzi Adam Trybus, strzela i gol! Jest wyrównanie! Do końca meczu wynik nie ulega już zmianie i musimy czekać na wynik ostatniego meczu w grupie. Niestety kończymy rozgrywki grupowe na 3 miejscu i zagramy o miejsca 9-12.

DOBRO KIJÓW (UKR) - 18 grudnia 2011
Mecz z drużyną, z którą dzień wcześniej zagraliśmy sparing. Od początku zawody bardzo zacięte i wyrównane. Pierwszą bramkę z wolnego strzelają rywale. Unia się jednak nie poddaje. Osiągamy coraz większą przewagę, pojawiają się kolejne okazje do wyrównania ale szczęście ciągle było po stronie rywali. Jednak wytrwałość i niezłomność naszych chłopców została nagrodzona. Akcję bramkową rozpoczął i skończył Alek Janiszewski - w międzyczasie jeszcze poprzeczkę obił Łukasz Sypiański. Wracamy do gry! Mimo rosnącej przewagi nie udało się zdobyć kolejnego gola. Koniec meczu - rzuty karne! W bramce cudów dokonywał Adi Waśkiewicz, chłopcy zaś strzelali celnie - jako ostatni do piłki podszedł Alek Janiszewski i jest! Wygrywa! Alek znika przykryty wszystkimi 13 kolegami ;) Prawdziwy kapitan!

 

Ostatniego meczu nie zagraliśmy, bo już trzeba było ruszać w długą drogę do domu ale cały wyjazd należy uznać za sportowo udany. Chłopcy zmierzyli się z niezłymi przeciwnikami, pokazali się z dobrej strony, zaimponowali charakterem i niezłomnością. GRATULACJE!!!

Klasyfikacja końcowa rocznika 2002:

 1. LOKOMOTIW I KIJÓW (UKR)
 2. NIWA II WINNICA (UKR)
 3. KARPATY LWÓW (UKR)
 4. DIUSSZ I CHMIELNICKI (UKR)
 5. GKS BEŁCHATÓW (POL)
 6. RAWA RAWA RUSKA (UKR)
 7. JUNIOR IWANO-FRANKIWSK/STANISŁAWÓW (UKR)
 8. ARSENAL BIAŁA CERKIEW (UKR)
 9. CZERNOMOREC ODESSA (UKR)
 10. UNIA WARSZAWA (POL)
 11. NIKA IWANO-FRANKIWSK/STANISŁAWÓW (UKR)
 12. DOBRO KIJÓW (UKR)
 13. NIWA I WINNICA (UKR)
 14. LOKOMOTIW II KIJÓW (UKR)
 15. RUCH WINNIKI (UKR)
 16. DINAZ WYSZOGRÓD (UKR)

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.