2003 II Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2018

Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy grupa 3

Kolejka 1 w dniach 25-08-2018 / 26-08-2017. Początek spotkania: 25-08-2018 15:00
MUKS Unia Warszawa 3-6 PWKS Huragan II Wołomin
KS Ursus III Warszawa 7-1 Akademia Piłkarska Radość
KS Drukarz II Warszawa - Balkan Team
GOSIR Naprzód Stare Babice 5-2 GKS Świt Warszawa
Kolejka 2 w dniach 29-08-2018. Początek spotkania: 29-08-2018 17:00
MUKS Unia Warszawa 3-2 KS Ursus III Warszawa
PWKS Huragan II Wołomin 4-0 GKS Świt Warszawa
Balkan Team 3-1 GOSIR Naprzód Stare Babice
Akademia Piłkarska Radość 3-0 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 3 w dniach 01-09-2018 / 02-09-2018. Początek spotkania: 27-09-2018 19:00
KS Drukarz II Warszawa 2-0 MUKS Unia Warszawa
KS Ursus III Warszawa 0-9 PWKS Huragan II Wołomin
GOSIR Naprzód Stare Babice 5-2 Akademia Piłkarska Radość
GKS Świt Warszawa 2-1 Balkan Team
Kolejka 4 w dniach 08-09-2018 / 09-09-2018. Początek spotkania: 08-09-2018 17:30
MUKS Unia Warszawa 0-4 GOSIR Naprzód Stare Babice
PWKS Huragan II Wołomin 0-5 Balkan Team
Akademia Piłkarska Radość 3-4 GKS Świt Warszawa
KS Ursus III Warszawa 3-1 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 5 w dniach 15-09-2018 / 16-09-2018. Początek spotkania: 15-09-2018 14:30
GKS Świt Warszawa 1-1 MUKS Unia Warszawa
KS Drukarz II Warszawa 9-2 PWKS Huragan II Wołomin
GOSIR Naprzód Stare Babice 3-0 KS Ursus III Warszawa
Balkan Team 9-4 Akademia Piłkarska Radość
Kolejka 6 w dniach 19-09-2018. Początek spotkania: 19-09-2018 16:00
MUKS Unia Warszawa 3-1 Balkan Team
PWKS Huragan II Wołomin 0-8 Akademia Piłkarska Radość
KS Ursus III Warszawa 1-5 GKS Świt Warszawa
GOSIR Naprzód Stare Babice 0-2 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 7 w dniach 22-09-2018 / 23-09-2018. Początek spotkania: 23-09-2018 11:00
Akademia Piłkarska Radość 2-2 MUKS Unia Warszawa
GOSIR Naprzód Stare Babice 3-0 PWKS Huragan II Wołomin
GKS Świt Warszawa 2-0 KS Drukarz II Warszawa
Balkan Team 4-1 KS Ursus III Warszawa
Kolejka 8 w dniach 29-09-2018 / 30-09-2018. Początek spotkania: 30-09-2018 10:00
PWKS Huragan II Wołomin 0-1 MUKS Unia Warszawa
Akademia Piłkarska Radość 5-0 KS Ursus III Warszawa
Balkan Team 2-2 KS Drukarz II Warszawa
GKS Świt Warszawa 2-2 GOSIR Naprzód Stare Babice
Kolejka 9 w dniach 06-10-2018 / 07-10-2018. Początek spotkania: 06-10-2018 15:00
KS Ursus III Warszawa 0-3 MUKS Unia Warszawa
GKS Świt Warszawa 4-5 PWKS Huragan II Wołomin
GOSIR Naprzód Stare Babice 5-1 Balkan Team
KS Drukarz II Warszawa 1-3 Akademia Piłkarska Radość
Kolejka 10 w dniach 13-10-2018 / 14-10-2018. Początek spotkania: 13-10-2018 11:30
MUKS Unia Warszawa 2-3 KS Drukarz II Warszawa
PWKS Huragan II Wołomin - KS Ursus III Warszawa
Akademia Piłkarska Radość 2-6 GOSIR Naprzód Stare Babice
Balkan Team 2-3 GKS Świt Warszawa
Kolejka 11 w dniach 20-10-2018 / 21-10-2017. Początek spotkania: 20-10-2018 14:30
GOSIR Naprzód Stare Babice - MUKS Unia Warszawa
Balkan Team - PWKS Huragan II Wołomin
GKS Świt Warszawa - Akademia Piłkarska Radość
KS Drukarz II Warszawa - KS Ursus III Warszawa
Kolejka 12 w dniach 27-10-2018 / 28-10-2018. Początek spotkania: 27-10-2018 13:30
MUKS Unia Warszawa - GKS Świt Warszawa
PWKS Huragan II Wołomin - KS Drukarz II Warszawa
KS Ursus III Warszawa - GOSIR Naprzód Stare Babice
Akademia Piłkarska Radość - Balkan Team
Kolejka 13 w dniach 03-11-2018 / 04-11-2018. Początek spotkania: 03-11-2018 10:00
Balkan Team - MUKS Unia Warszawa
Akademia Piłkarska Radość - PWKS Huragan II Wołomin
GKS Świt Warszawa - KS Ursus III Warszawa
GOSIR Naprzód Stare Babice - KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 14 w dniach 10-11-2018 / 11-11-2018.
MUKS Unia Warszawa - Akademia Piłkarska Radość
PWKS Huragan II Wołomin - GOSIR Naprzód Stare Babice
KS Drukarz II Warszawa - GKS Świt Warszawa
KS Ursus III Warszawa - Balkan Team

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.