2003 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2017

I liga wojewódzka C1 Trampkarz grupa 1

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017 / 20-08-2017. Początek spotkania: 20-08-2017 13:00
MUKS Unia Warszawa 2-1 Ostrołęcka APN
LKS Świt Staroźreby 1-6 KS Legionovia
S.S.M. Wisła Płock 2-5 UKS Talent Targówek
MKS Makowianka Maków Maz. 2-2 PAF Płońsk
Kolejka 2 w dniach 26-08-2017 / 27-08-2017. Początek spotkania: 27-08-2017 12:00
PAF Płońsk 1-1 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 3-0 Ostrołęcka APN
UKS Talent Targówek 12-0 MKS Makowianka Maków Maz.
LKS Świt Staroźreby 2-5 S.S.M. Wisła Płock
Kolejka 3 w dniach 30-08-2017. Początek spotkania: 30-08-2017 12:45
MUKS Unia Warszawa 2-2 UKS Talent Targówek
S.S.M. Wisła Płock 1-1 KS Legionovia
MKS Makowianka Maków Maz. 2-3 LKS Świt Staroźreby
Ostrołęcka APN 5-3 PAF Płońsk
Kolejka 4 w dniach 02-09-2017 / 03-09-2017. Początek spotkania: 03-09-2017 11:00
LKS Świt Staroźreby 0-2 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 4-2 PAF Płońsk
UKS Talent Targówek 3-2 Ostrołęcka APN
S.S.M. Wisła Płock 4-0 MKS Makowianka Maków Maz.
Kolejka 5 w dniach 09-09-2017 / 10-09-2017. Początek spotkania: 27-09-2017 18:30
MUKS Unia Warszawa 3-6 S.S.M. Wisła Płock
MKS Makowianka Maków Maz. 0-5 KS Legionovia
Ostrołęcka APN 6-2 LKS Świt Staroźreby
PAF Płońsk 1-4 UKS Talent Targówek
Kolejka 6 w dniach 16-09-2017 / 17-09-2017. Początek spotkania: 17-09-2017 11:00
MKS Makowianka Maków Maz. 0-3 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 0-1 UKS Talent Targówek
LKS Świt Staroźreby 2-1 PAF Płońsk
S.S.M. Wisła Płock 2-0 Ostrołęcka APN
Kolejka 7 w dniach 23-09-2017 / 24-09-2017. Początek spotkania: 24-09-2017 19:30
MUKS Unia Warszawa 0-0 KS Legionovia
Ostrołęcka APN 5-0 MKS Makowianka Maków Maz.
PAF Płońsk 0-5 S.S.M. Wisła Płock
UKS Talent Targówek 8-0 LKS Świt Staroźreby
Kolejka 8 w dniach 30-09-2017 / 01-10-2017. Początek spotkania: 30-09-2017 11:00
Ostrołęcka APN 0-1 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 8-0 LKS Świt Staroźreby
UKS Talent Targówek 1-1 S.S.M. Wisła Płock
PAF Płońsk 2-3 MKS Makowianka Maków Maz.
Kolejka 9 w dniach 07-10-2017 / 08-10-2017. Początek spotkania: 08-10-2017 17:30
MUKS Unia Warszawa 8-0 PAF Płońsk
Ostrołęcka APN 1-4 KS Legionovia
MKS Makowianka Maków Maz. 0-4 UKS Talent Targówek
S.S.M. Wisła Płock 3-0 LKS Świt Staroźreby
Kolejka 10 w dniach 14-10-2017 / 15-10-2017. Początek spotkania: 14-10-2017 11:00
UKS Talent Targówek 2-0 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 4-1 S.S.M. Wisła Płock
LKS Świt Staroźreby 2-0 MKS Makowianka Maków Maz.
PAF Płońsk 0-2 Ostrołęcka APN
Kolejka 11 w dniach 21-10-2017 / 22-10-2017. Początek spotkania: 22-10-2017 11:00
MUKS Unia Warszawa 7-2 LKS Świt Staroźreby
PAF Płońsk 1-2 KS Legionovia
Ostrołęcka APN 1-1 UKS Talent Targówek
MKS Makowianka Maków Maz. 0-5 S.S.M. Wisła Płock
Kolejka 12 w dniach 28-10-2017 / 29-10-2017. Początek spotkania: 28-10-2017 14:30
S.S.M. Wisła Płock 1-1 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 2-0 MKS Makowianka Maków Maz.
LKS Świt Staroźreby 0-1 Ostrołęcka APN
UKS Talent Targówek 8-1 PAF Płońsk
Kolejka 13 w dniach 04-11-2017 / 05-11-2017. Początek spotkania: 05-11-2017 15:00
MUKS Unia Warszawa 9-0 MKS Makowianka Maków Maz.
UKS Talent Targówek 0-2 KS Legionovia
PAF Płońsk 2-5 LKS Świt Staroźreby
Ostrołęcka APN 1-0 S.S.M. Wisła Płock
Kolejka 14 w dniach 11-11-2017 / 12-11-2017. Początek spotkania: 11-11-2017 15:00
KS Legionovia - MUKS Unia Warszawa
MKS Makowianka Maków Maz. 0-9 Ostrołęcka APN
S.S.M. Wisła Płock 11-1 PAF Płońsk
LKS Świt Staroźreby 0-2 UKS Talent Targówek

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.