2004 II Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Wiosna 2018

Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz grupa 2

Kolejka 1 w dniach 17-03-2018 / 18-03-2018. Początek spotkania: 18-03-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-4 MLKS Victoria Sulejówek
UKS Żagle Warszawa 1-9 KS Delta II Warszawa
KS Drukarz II Warszawa - pauza
UKS 141 Warszawa 0-3 LKS Mazur Karczew
Kolejka 2 w dniach 24-03-2018 / 25-03-2018. Początek spotkania: 24-03-2018 10:00
LKS Mazur Karczew 3-2 MUKS Unia Warszawa
KS Delta II Warszawa 4-3 MLKS Victoria Sulejówek
pauza - UKS 141 Warszawa
UKS Żagle Warszawa 1-3 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 3 w dniach 07-04-2018 / 08-04-2018.
MUKS Unia Warszawa - pauza
KS Drukarz II Warszawa 1-4 KS Delta II Warszawa
UKS 141 Warszawa 3-0 UKS Żagle Warszawa
MLKS Victoria Sulejówek 1-0 LKS Mazur Karczew
Kolejka 4 w dniach 14-04-2018 / 15-04-2018. Początek spotkania: 14-04-2018 16:00
UKS Żagle Warszawa 2-2 MUKS Unia Warszawa
KS Delta II Warszawa 9-0 LKS Mazur Karczew
pauza - MLKS Victoria Sulejówek
KS Drukarz II Warszawa 0-1 UKS 141 Warszawa
Kolejka 5 w dniach 21-04-2018 / 22-04-2018. Początek spotkania: 21-04-2018 14:30
MUKS Unia Warszawa 1-2 KS Drukarz II Warszawa
UKS 141 Warszawa 1-5 KS Delta II Warszawa
MLKS Victoria Sulejówek 6-1 UKS Żagle Warszawa
LKS Mazur Karczew - pauza
Kolejka 6 w dniach 28-04-2018 / 29-04-2018. Początek spotkania: 29-04-2018 10:00
UKS 141 Warszawa 5-2 MUKS Unia Warszawa
KS Delta II Warszawa - pauza
UKS Żagle Warszawa 2-3 LKS Mazur Karczew
KS Drukarz II Warszawa 0-2 MLKS Victoria Sulejówek
Kolejka 7 w dniach 05-05-2018 / 06-05-2018. Początek spotkania: 05-05-2018 14:30
MUKS Unia Warszawa 3-1 KS Delta II Warszawa
MLKS Victoria Sulejówek 0-0 UKS 141 Warszawa
LKS Mazur Karczew 2-4 KS Drukarz II Warszawa
pauza - UKS Żagle Warszawa
Kolejka 8 w dniach 12-05-2018 / 13-05-2018. Początek spotkania: 12-05-2018 18:30
MLKS Victoria Sulejówek 3-1 MUKS Unia Warszawa
KS Delta II Warszawa 3-0 UKS Żagle Warszawa
pauza - KS Drukarz II Warszawa
LKS Mazur Karczew 2-5 UKS 141 Warszawa
Kolejka 9 w dniach 19-05-2018 / 20-05-2018. Początek spotkania: 14-06-2018 15:00
MUKS Unia Warszawa 2-3 LKS Mazur Karczew
MLKS Victoria Sulejówek 0-0 KS Delta II Warszawa
UKS 141 Warszawa - pauza
KS Drukarz II Warszawa 3-2 UKS Żagle Warszawa
Kolejka 10 w dniach 23-05-2018.
pauza - MUKS Unia Warszawa
KS Delta II Warszawa 1-0 KS Drukarz II Warszawa
UKS Żagle Warszawa 0-3 UKS 141 Warszawa
LKS Mazur Karczew 0-3 MLKS Victoria Sulejówek
Kolejka 11 w dniach 26-05-2018 / 27-05-2018. Początek spotkania: 26-05-2018 12:30
MUKS Unia Warszawa 7-0 UKS Żagle Warszawa
LKS Mazur Karczew 1-5 KS Delta II Warszawa
MLKS Victoria Sulejówek - pauza
UKS 141 Warszawa 1-2 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 12 w dniach 02-06-2018 / 03-06-2018. Początek spotkania: 03-06-2018 16:00
KS Drukarz II Warszawa 1-2 MUKS Unia Warszawa
KS Delta II Warszawa 5-0 UKS 141 Warszawa
UKS Żagle Warszawa 1-5 MLKS Victoria Sulejówek
pauza - LKS Mazur Karczew
Kolejka 13 w dniach 09-06-2018 / 10-06-2018. Początek spotkania: 10-06-2018 17:30
MUKS Unia Warszawa 6-2 UKS 141 Warszawa
pauza - KS Delta II Warszawa
LKS Mazur Karczew 4-1 UKS Żagle Warszawa
MLKS Victoria Sulejówek 1-0 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 14 w dniach 16-06-2018 / 17-06-2018. Początek spotkania: 17-06-2018 18:00
KS Delta II Warszawa 4-0 MUKS Unia Warszawa
UKS 141 Warszawa 2-5 MLKS Victoria Sulejówek
KS Drukarz II Warszawa 2-1 LKS Mazur Karczew
UKS Żagle Warszawa - pauza

Wyniki w sezonach:

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.