2004 II Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2019

Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy grupa 1

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019 / 25-08-2019. Początek spotkania: 25-08-2019 10:00
MUKS Unia Warszawa 5-6 KS Warszawska APN
UKS Varsovia 3-2 MKS Ząbkovia II Ząbki
WRKS Olimpia Warszawa 1-1 UKS Białe Orły
PSS Legion Warszawa 0-6 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 2 w dniach 28-08-2019. Początek spotkania: 28-08-2019 13:30
MUKS Unia Warszawa 3-4 UKS Varsovia
MKS Ząbkovia II Ząbki 2-3 UKS Białe Orły
KS Warszawska APN 1-3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
WRKS Olimpia Warszawa 3-2 PSS Legion Warszawa
Kolejka 3 w dniach 31-08-2019 / 01-09-2019. Początek spotkania: 31-08-2019 18:30
UKS Białe Orły 7-0 MUKS Unia Warszawa
UKS Varsovia 8-3 KS Warszawska APN
PSS Legion Warszawa 0-5 MKS Ząbkovia II Ząbki
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 6-0 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 4 w dniach 07-09-2019 / 08-09-2019. Początek spotkania: 07-09-2019 18:00
MUKS Unia Warszawa 3-3 PSS Legion Warszawa
UKS Varsovia 6-1 UKS Białe Orły
KS Warszawska APN 1-3 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Ząbkovia II Ząbki 2-0 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 5 w dniach 14-09-2019 / 15-09-2019. Początek spotkania: 15-09-2019 12:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 5-2 MUKS Unia Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 1-5 MKS Ząbkovia II Ząbki
PSS Legion Warszawa 0-3 UKS Varsovia
UKS Białe Orły 4-1 KS Warszawska APN
Kolejka 6 w dniach 18-09-2019. Początek spotkania: 18-09-2019 17:20
MUKS Unia Warszawa 5-1 WRKS Olimpia Warszawa
UKS Varsovia 2-0 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
UKS Białe Orły 4-1 PSS Legion Warszawa
KS Warszawska APN 0-3 MKS Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 7 w dniach 21-09-2019 / 22-09-2019. Początek spotkania: 21-09-2019 10:00
MKS Ząbkovia II Ząbki 16-2 MUKS Unia Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 2-3 UKS Varsovia
PSS Legion Warszawa 4-9 KS Warszawska APN
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 1-1 UKS Białe Orły
Kolejka 8 w dniach 28-09-2019 / 29-09-2019. Początek spotkania: 28-09-2019 16:00
KS Warszawska APN 5-0 MUKS Unia Warszawa
UKS Białe Orły 3-2 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Ząbkovia II Ząbki 1-4 UKS Varsovia
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 10-0 PSS Legion Warszawa
Kolejka 9 w dniach 05-10-2019 / 06-10-2019. Początek spotkania: 05-10-2019 19:00
UKS Varsovia 9-0 MUKS Unia Warszawa
PSS Legion Warszawa 2-17 WRKS Olimpia Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 4-2 KS Warszawska APN
UKS Białe Orły 5-6 MKS Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 10 w dniach 12-10-2019 / 13-10-2019. Początek spotkania: 12-10-2019 12:00
MUKS Unia Warszawa 2-4 UKS Białe Orły
MKS Ząbkovia II Ząbki 3-2 PSS Legion Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 3-5 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
KS Warszawska APN 0-12 UKS Varsovia
Kolejka 11 w dniach 19-10-2019 / 20-10-2019. Początek spotkania: 20-10-2019 17:00
PSS Legion Warszawa 4-7 MUKS Unia Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 1-3 KS Warszawska APN
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 3-3 MKS Ząbkovia II Ząbki
UKS Białe Orły 1-5 UKS Varsovia
Kolejka 12 w dniach 26-10-2019 / 27-10-2019. Początek spotkania: 27-10-2019 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
UKS Varsovia 14-1 PSS Legion Warszawa
MKS Ząbkovia II Ząbki 2-1 WRKS Olimpia Warszawa
KS Warszawska APN 1-4 UKS Białe Orły
Kolejka 13 w dniach 02-11-2019 / 03-11-2019. Początek spotkania: 02-11-2019 11:00
WRKS Olimpia Warszawa 5-3 MUKS Unia Warszawa
MKS Ząbkovia II Ząbki 8-1 KS Warszawska APN
PSS Legion Warszawa 1-9 UKS Białe Orły
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 0-1 UKS Varsovia
Kolejka 14 w dniach 09-11-2019 / 10-11-2019. Początek spotkania: 10-11-2019 10:00
MUKS Unia Warszawa 1-6 MKS Ząbkovia II Ząbki
UKS Varsovia 3-1 WRKS Olimpia Warszawa
UKS Białe Orły 0-2 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
KS Warszawska APN 3-2 PSS Legion Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.