2004 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2019

B2 Junior Młodszy "Ekstraliga"

Kolejka 1 w dniach 17-08-2019 / 18-08-2019. Początek spotkania: 21-08-2019 17:00
MUKS Unia Warszawa 0-2 KS Delta Warszawa
MKS Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa S.A.
S.S.M. Wisła Płock 0-8 Escola Varsovia
MKS Ząbkovia Ząbki 8-1 KS Legionovia
Kolejka 2 w dniach 24-08-2019 / 25-08-2019. Początek spotkania: 16-10-2019 18:00
S.S.M. Wisła Płock 6-1 MUKS Unia Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 1-5 KS Delta Warszawa
Escola Varsovia 1-1 Legia Warszawa S.A.
KS Legionovia 0-6 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 3 w dniach 28-08-2019. Początek spotkania: 25-09-2019 20:30
MUKS Unia Warszawa 2-1 Escola Varsovia
MKS Polonia Warszawa 4-4 KS Delta Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 7-2 S.S.M. Wisła Płock
Legia Warszawa S.A. 3-0 KS Legionovia
Kolejka 4 w dniach 31-08-2019 / 01-09-2019. Początek spotkania: 01-09-2019 19:00
MUKS Unia Warszawa 0-2 MKS Ząbkovia Ząbki
S.S.M. Wisła Płock 1-6 MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia 11-2 KS Legionovia
KS Delta Warszawa 2-4 Legia Warszawa S.A.
Kolejka 5 w dniach 07-09-2019 / 08-09-2019. Początek spotkania: 08-09-2019 12:00
MKS Polonia Warszawa 3-0 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 3-5 KS Delta Warszawa
Legia Warszawa S.A. 6-0 S.S.M. Wisła Płock
MKS Ząbkovia Ząbki 1-2 Escola Varsovia
Kolejka 6 w dniach 14-09-2019 / 15-09-2019. Początek spotkania: 14-09-2019 12:30
Legia Warszawa S.A. 3-2 MUKS Unia Warszawa
S.S.M. Wisła Płock 4-1 KS Legionovia
Escola Varsovia 1-2 KS Delta Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 3-1 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 7 w dniach 21-09-2019 / 22-09-2019. Początek spotkania: 22-09-2019 13:30
KS Legionovia 5-4 MUKS Unia Warszawa
Legia Warszawa S.A. 8-0 MKS Ząbkovia Ząbki
KS Delta Warszawa 5-0 S.S.M. Wisła Płock
MKS Polonia Warszawa 1-1 Escola Varsovia
Kolejka 8 w dniach 28-09-2019 / 29-09-2019. Początek spotkania: 28-09-2019 12:15
KS Delta Warszawa 2-1 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 2-1 MKS Ząbkovia Ząbki
Legia Warszawa S.A. 1-1 MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia 7-3 S.S.M. Wisła Płock
Kolejka 9 w dniach 05-10-2019 / 06-10-2019. Początek spotkania: 06-10-2019 12:00
MUKS Unia Warszawa 5-4 S.S.M. Wisła Płock
Legia Warszawa S.A. 3-3 Escola Varsovia
KS Delta Warszawa 3-2 MKS Ząbkovia Ząbki
MKS Polonia Warszawa 3-1 KS Legionovia
Kolejka 10 w dniach 12-10-2019 / 13-10-2019. Początek spotkania: 12-10-2019 19:45
Escola Varsovia 4-0 MUKS Unia Warszawa
S.S.M. Wisła Płock 4-2 MKS Ząbkovia Ząbki
KS Legionovia 0-3 Legia Warszawa S.A.
KS Delta Warszawa 1-3 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 11 w dniach 19-10-2019 / 20-10-2019. Początek spotkania: 19-10-2019 14:00
MKS Ząbkovia Ząbki 4-0 MUKS Unia Warszawa
KS Legionovia 2-4 Escola Varsovia
Legia Warszawa S.A. 1-3 KS Delta Warszawa
MKS Polonia Warszawa 7-0 S.S.M. Wisła Płock
Kolejka 12 w dniach 26-10-2019 / 27-10-2019. Początek spotkania: 26-10-2019 12:00
MUKS Unia Warszawa 0-10 MKS Polonia Warszawa
S.S.M. Wisła Płock 2-5 Legia Warszawa S.A.
KS Delta Warszawa 4-1 KS Legionovia
Escola Varsovia 1-4 MKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 13 w dniach 02-11-2019 / 03-11-2019. Początek spotkania: 30-10-2019 14:00
MUKS Unia Warszawa 1-5 Legia Warszawa S.A.
KS Legionovia 5-2 S.S.M. Wisła Płock
KS Delta Warszawa 2-0 Escola Varsovia
MKS Polonia Warszawa 2-0 MKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 14 w dniach 09-11-2019 / 10-11-2019. Początek spotkania: 09-11-2019 12:00
MUKS Unia Warszawa 0-2 KS Legionovia
S.S.M. Wisła Płock 2-3 KS Delta Warszawa
Escola Varsovia 3-2 MKS Polonia Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 2-2 Legia Warszawa S.A.

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.