2004 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2017

I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 2

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017 / 20-08-2017. Początek spotkania: 07-09-2017 19:00
MUKS Unia Warszawa 0-2 MKS Znicz Pruszków
GKS Mazowsze Grójec 2-1 UKS Dobre
SEMP Ursynów 2-2 KS Zwar Warszawa
Radomiak sp. z o.o. 2-0 MKS Piaseczno
Kolejka 2 w dniach 26-08-2017 / 27-08-2017. Początek spotkania: 18-10-2017 20:00
MKS Piaseczno 1-1 MUKS Unia Warszawa
GKS Mazowsze Grójec 0-3 MKS Znicz Pruszków
KS Zwar Warszawa 4-5 Radomiak sp. z o.o.
UKS Dobre 1-7 SEMP Ursynów
Kolejka 3 w dniach 30-08-2017. Początek spotkania: 30-08-2017 11:00
MUKS Unia Warszawa 4-0 KS Zwar Warszawa
SEMP Ursynów 1-1 GKS Mazowsze Grójec
Radomiak sp. z o.o. 4-0 UKS Dobre
MKS Znicz Pruszków 3-1 MKS Piaseczno
Kolejka 4 w dniach 02-09-2017 / 03-09-2017. Początek spotkania: 03-09-2017 17:00
UKS Dobre 1-1 MUKS Unia Warszawa
GKS Mazowsze Grójec 2-2 MKS Piaseczno
KS Zwar Warszawa 0-2 MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów 0-3 Radomiak sp. z o.o.
Kolejka 5 w dniach 09-09-2017. Początek spotkania: 09-09-2017 13:00
MUKS Unia Warszawa 1-0 SEMP Ursynów
Radomiak sp. z o.o. 1-0 GKS Mazowsze Grójec
MKS Znicz Pruszków 13-1 UKS Dobre
MKS Piaseczno 4-0 KS Zwar Warszawa
Kolejka 6 w dniach 16-09-2017 / 17-09-2017. Początek spotkania: 17-09-2017 14:00
Radomiak sp. z o.o. 0-1 MUKS Unia Warszawa
GKS Mazowsze Grójec 2-2 KS Zwar Warszawa
UKS Dobre 0-7 MKS Piaseczno
SEMP Ursynów 0-6 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 7 w dniach 23-09-2017 / 24-09-2017. Początek spotkania: 23-09-2017 14:30
MUKS Unia Warszawa 2-0 GKS Mazowsze Grójec
MKS Znicz Pruszków 4-0 Radomiak sp. z o.o.
MKS Piaseczno 1-1 SEMP Ursynów
KS Zwar Warszawa 9-0 UKS Dobre
Kolejka 8 w dniach 30-09-2017 / 01-10-2017. Początek spotkania: 01-10-2017 13:30
MKS Znicz Pruszków 1-0 MUKS Unia Warszawa
UKS Dobre 0-2 GKS Mazowsze Grójec
KS Zwar Warszawa 0-3 SEMP Ursynów
MKS Piaseczno 2-2 Radomiak sp. z o.o.
Kolejka 9 w dniach 07-10-2017 / 08-10-2017. Początek spotkania: 07-10-2017 11:00
MUKS Unia Warszawa 0-1 MKS Piaseczno
MKS Znicz Pruszków 2-1 GKS Mazowsze Grójec
Radomiak sp. z o.o. 0-2 KS Zwar Warszawa
SEMP Ursynów 7-1 UKS Dobre
Kolejka 10 w dniach 14-10-2017 / 15-10-2017. Początek spotkania: 14-10-2017 16:00
KS Zwar Warszawa 0-2 MUKS Unia Warszawa
GKS Mazowsze Grójec 1-3 SEMP Ursynów
UKS Dobre 0-4 Radomiak sp. z o.o.
MKS Piaseczno 2-2 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 11 w dniach 21-10-2017 / 22-10-2017. Początek spotkania: 21-10-2017 12:30
MUKS Unia Warszawa 8-0 UKS Dobre
MKS Piaseczno 2-1 GKS Mazowsze Grójec
MKS Znicz Pruszków 5-2 KS Zwar Warszawa
Radomiak sp. z o.o. 2-1 SEMP Ursynów
Kolejka 12 w dniach 28-10-2017 / 29-10-2017. Początek spotkania: 29-10-2017 10:00
SEMP Ursynów - MUKS Unia Warszawa
GKS Mazowsze Grójec 1-0 Radomiak sp. z o.o.
UKS Dobre 2-6 MKS Znicz Pruszków
KS Zwar Warszawa 1-1 MKS Piaseczno
Kolejka 13 w dniach 04-11-2017 / 05-11-2017. Początek spotkania: 04-11-2017 12:30
MUKS Unia Warszawa 2-2 Radomiak sp. z o.o.
KS Zwar Warszawa 10-1 GKS Mazowsze Grójec
MKS Piaseczno 2-0 UKS Dobre
MKS Znicz Pruszków 1-1 SEMP Ursynów
Kolejka 14 w dniach 11-11-2017 / 12-11-2017. Początek spotkania: 11-11-2017 11:00
GKS Mazowsze Grójec 0-4 MUKS Unia Warszawa
Radomiak sp. z o.o. 2-0 MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów 0-1 MKS Piaseczno
UKS Dobre - KS Zwar Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.