2005 II Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2019

Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz grupa 3

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019 / 25-08-2019. Początek spotkania: 24-08-2019 14:30
MUKS Unia Warszawa 1-8 PKS Radość
WBS Warszawa 1-6 AP Agape II Białołęka
MKS Ząbkovia Ząbki 7-0 MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 2 w dniach 28-08-2019. Początek spotkania: 28-08-2019 10:00
KS Drukarz II Warszawa 2-4 MUKS Unia Warszawa
AP Agape II Białołęka 15-0 MKS Hutnik Warszawa
PKS Radość 6-0 MKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 3 w dniach 31-08-2019 / 01-09-2019. Początek spotkania: 01-09-2019 13:00
MUKS Unia Warszawa 4-6 WBS Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 0-4 KS Drukarz II Warszawa
MKS Hutnik Warszawa 0-9 PKS Radość
Kolejka 4 w dniach 07-09-2019 / 08-09-2019.
pauza - MUKS Unia Warszawa
AP Agape II Białołęka 7-2 PKS Radość
WBS Warszawa 1-3 MKS Ząbkovia Ząbki
KS Drukarz II Warszawa 8-0 MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 5 w dniach 14-09-2019 / 15-09-2019. Początek spotkania: 14-09-2019 16:30
AP Agape II Białołęka 2-1 MUKS Unia Warszawa
PKS Radość 5-1 KS Drukarz II Warszawa
MKS Hutnik Warszawa 3-8 WBS Warszawa
Kolejka 6 w dniach 18-09-2019. Początek spotkania: 18-09-2019 15:30
MUKS Unia Warszawa 0-4 MKS Ząbkovia Ząbki
AP Agape II Białołęka 2-1 KS Drukarz II Warszawa
PKS Radość 2-3 WBS Warszawa
Kolejka 7 w dniach 21-09-2019 / 22-09-2019. Początek spotkania: 21-09-2019 12:30
MKS Hutnik Warszawa 1-5 MUKS Unia Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 3-3 AP Agape II Białołęka
KS Drukarz II Warszawa 5-1 WBS Warszawa
Kolejka 8 w dniach 28-09-2019 / 29-09-2019. Początek spotkania: 28-09-2019 15:45
PKS Radość 5-0 MUKS Unia Warszawa
AP Agape II Białołęka 5-5 WBS Warszawa
MKS Hutnik Warszawa 1-6 MKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 9 w dniach 05-10-2019 / 06-10-2019. Początek spotkania: 06-10-2019 10:00
MUKS Unia Warszawa 0-2 KS Drukarz II Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 1-2 PKS Radość
MKS Hutnik Warszawa 1-11 AP Agape II Białołęka
Kolejka 10 w dniach 12-10-2019 / 13-10-2019. Początek spotkania: 13-10-2019 10:00
WBS Warszawa 10-0 MUKS Unia Warszawa
KS Drukarz II Warszawa 2-4 MKS Ząbkovia Ząbki
PKS Radość 5-1 MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 11 w dniach 19-10-2019 / 20-10-2019.
pauza - MUKS Unia Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 2-1 WBS Warszawa
MKS Hutnik Warszawa 0-7 KS Drukarz II Warszawa
PKS Radość 1-3 AP Agape II Białołęka
Kolejka 12 w dniach 26-10-2019 / 27-10-2019. Początek spotkania: 27-10-2019 13:00
MUKS Unia Warszawa 0-8 AP Agape II Białołęka
KS Drukarz II Warszawa 5-2 PKS Radość
WBS Warszawa 18-0 MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 13 w dniach 02-11-2019 / 03-11-2019. Początek spotkania: 02-11-2019 16:00
MKS Ząbkovia Ząbki 5-5 MUKS Unia Warszawa
KS Drukarz II Warszawa 0-10 AP Agape II Białołęka
WBS Warszawa 1-3 PKS Radość
Kolejka 14 w dniach 09-11-2019 / 10-11-2019. Początek spotkania: 10-11-2019 12:00
MUKS Unia Warszawa 8-3 MKS Hutnik Warszawa
AP Agape II Białołęka 9-3 MKS Ząbkovia Ząbki
WBS Warszawa 5-5 KS Drukarz II Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.