2005 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2018

Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz grupa 1

Kolejka 1 w dniach 25-08-2018 / 26-08-2018. Początek spotkania: 26-09-2018 20:30
MUKS Unia Warszawa 3-1 MKS Wicher Kobyłka
WRKS Olimpia Warszawa 0-5 AP Agape Białołęka
UKS Orły Zielonka 6-1 KS Drukarz II Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 1-4 MKS Bug Wyszków
Kolejka 2 w dniach 29-08-2018. Początek spotkania: 29-08-2018 16:00
MKS Bug Wyszków 5-2 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 3-0 MKS Wicher Kobyłka
KS Drukarz II Warszawa 2-5 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
WRKS Olimpia Warszawa 3-1 UKS Orły Zielonka
Kolejka 3 w dniach 01-09-2018 / 02-09-2018. Początek spotkania: 02-09-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 3-0 KS Drukarz II Warszawa
UKS Orły Zielonka 1-5 AP Agape Białołęka
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 8-2 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Wicher Kobyłka 0-4 MKS Bug Wyszków
Kolejka 4 w dniach 08-09-2018 / 09-09-2018. Początek spotkania: 08-09-2018 13:30
WRKS Olimpia Warszawa 0-6 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 2-1 MKS Bug Wyszków
KS Drukarz II Warszawa 1-5 MKS Wicher Kobyłka
UKS Orły Zielonka 0-7 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 5 w dniach 15-09-2018 / 16-09-2018. Początek spotkania: 15-09-2018 13:30
MUKS Unia Warszawa 7-2 UKS Orły Zielonka
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 1-4 AP Agape Białołęka
MKS Wicher Kobyłka 1-3 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Bug Wyszków 5-0 KS Drukarz II Warszawa
Kolejka 6 w dniach 19-09-2018. Początek spotkania: 19-09-2018 19:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 2-6 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 7-0 KS Drukarz II Warszawa
WRKS Olimpia Warszawa 4-4 MKS Bug Wyszków
UKS Orły Zielonka 0-3 MKS Wicher Kobyłka
Kolejka 7 w dniach 22-09-2018 / 23-09-2018. Początek spotkania: 22-09-2018 11:30
MUKS Unia Warszawa 0-1 AP Agape Białołęka
MKS Wicher Kobyłka 1-2 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Bug Wyszków 7-1 UKS Orły Zielonka
KS Drukarz II Warszawa 1-5 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 8 w dniach 29-09-2018 / 30-09-2018. Początek spotkania: 30-09-2018 18:00
MKS Wicher Kobyłka 2-3 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 3-0 WRKS Olimpia Warszawa
KS Drukarz II Warszawa 3-4 UKS Orły Zielonka
MKS Bug Wyszków 2-3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 9 w dniach 06-10-2018 / 07-10-2018. Początek spotkania: 06-10-2018 15:30
MUKS Unia Warszawa 4-2 MKS Bug Wyszków
MKS Wicher Kobyłka 1-0 AP Agape Białołęka
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 13-0 KS Drukarz II Warszawa
UKS Orły Zielonka 1-2 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 10 w dniach 13-10-2018 / 14-10-2018. Początek spotkania: 14-10-2018 10:00
KS Drukarz II Warszawa 0-5 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 9-0 UKS Orły Zielonka
WRKS Olimpia Warszawa 0-1 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Bug Wyszków 3-2 MKS Wicher Kobyłka
Kolejka 11 w dniach 20-10-2018 / 21-10-2018. Początek spotkania: 20-10-2018 11:30
MUKS Unia Warszawa 2-2 WRKS Olimpia Warszawa
MKS Bug Wyszków 3-0 AP Agape Białołęka
MKS Wicher Kobyłka 8-0 KS Drukarz II Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 3-0 UKS Orły Zielonka
Kolejka 12 w dniach 27-10-2018 / 28-10-2018. Początek spotkania: 27-10-2018 12:30
UKS Orły Zielonka 0-3 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 2-0 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
WRKS Olimpia Warszawa 1-2 MKS Wicher Kobyłka
KS Drukarz II Warszawa - MKS Bug Wyszków
Kolejka 13 w dniach 03-11-2018 / 04-11-2018. Początek spotkania: 03-11-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 5-3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
KS Drukarz II Warszawa 0-3 AP Agape Białołęka
MKS Bug Wyszków - WRKS Olimpia Warszawa
MKS Wicher Kobyłka 6-0 UKS Orły Zielonka
Kolejka 14 w dniach 10-11-2018 / 11-11-2018. Początek spotkania: 10-11-2018 12:00
AP Agape Białołęka 1-1 MUKS Unia Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. - MKS Wicher Kobyłka
UKS Orły Zielonka - MKS Bug Wyszków
WRKS Olimpia Warszawa 11-0 KS Drukarz II Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.