2006 II Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2018

Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz grupa 5

Kolejka 1 w dniach 25-08-2018 / 26-08-2018. Początek spotkania: 26-08-2018 15:00
MUKS Unia Warszawa 2-0 GOSIR Naprzód Stare Babice
SF Warszawa 1-2 GLKS Nadarzyn
LKS Sparta II Jazgarzew 1-6 KS Delta Warszawa
LKS Jedność II Żabieniec 5-0 KS Jeziorka MSP Prażmów
Kolejka 2 w dniach 29-08-2018. Początek spotkania: 25-09-2018 19:30
SF Warszawa 2-6 MUKS Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn 9-1 KS Jeziorka MSP Prażmów
KS Delta Warszawa 1-5 LKS Jedność II Żabieniec
GOSIR Naprzód Stare Babice 2-1 LKS Sparta II Jazgarzew
Kolejka 3 w dniach 01-09-2018 / 02-09-2018. Początek spotkania: 02-09-2018 13:00
MUKS Unia Warszawa 10-4 GLKS Nadarzyn
LKS Sparta II Jazgarzew 5-1 SF Warszawa
LKS Jedność II Żabieniec 0-2 GOSIR Naprzód Stare Babice
KS Jeziorka MSP Prażmów - KS Delta Warszawa
Kolejka 4 w dniach 08-09-2018 / 09-09-2018. Początek spotkania: 09-09-2018 16:00
MUKS Unia Warszawa 5-0 LKS Sparta II Jazgarzew
KS Delta Warszawa 7-1 GLKS Nadarzyn
GOSIR Naprzód Stare Babice 7-0 KS Jeziorka MSP Prażmów
SF Warszawa 1-3 LKS Jedność II Żabieniec
Kolejka 5 w dniach 15-09-2018 / 16-09-2018. Początek spotkania: 16-09-2018 16:45
LKS Jedność II Żabieniec 1-4 MUKS Unia Warszawa
LKS Sparta II Jazgarzew 4-2 GLKS Nadarzyn
KS Jeziorka MSP Prażmów 1-2 SF Warszawa
KS Delta Warszawa 0-1 GOSIR Naprzód Stare Babice
Kolejka 6 w dniach 19-09-2018. Początek spotkania: 19-09-2018 17:30
MUKS Unia Warszawa 11-2 KS Jeziorka MSP Prażmów
GLKS Nadarzyn 2-1 GOSIR Naprzód Stare Babice
SF Warszawa 1-1 KS Delta Warszawa
LKS Sparta II Jazgarzew 5-2 LKS Jedność II Żabieniec
Kolejka 7 w dniach 22-09-2018 / 23-09-2018. Początek spotkania: 22-09-2018 13:00
KS Delta Warszawa 3-2 MUKS Unia Warszawa
LKS Jedność II Żabieniec 4-4 GLKS Nadarzyn
KS Jeziorka MSP Prażmów 1-7 LKS Sparta II Jazgarzew
GOSIR Naprzód Stare Babice 3-2 SF Warszawa
Kolejka 8 w dniach 29-09-2018 / 30-09-2018. Początek spotkania: 29-09-2018 10:00
GOSIR Naprzód Stare Babice 1-0 MUKS Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn 3-0 SF Warszawa
KS Delta Warszawa 8-3 LKS Sparta II Jazgarzew
KS Jeziorka MSP Prażmów 2-0 LKS Jedność II Żabieniec
Kolejka 9 w dniach 06-10-2018 / 07-10-2018. Początek spotkania: 06-10-2018 11:30
MUKS Unia Warszawa 4-2 SF Warszawa
KS Jeziorka MSP Prażmów 1-5 GLKS Nadarzyn
LKS Jedność II Żabieniec 2-2 KS Delta Warszawa
LKS Sparta II Jazgarzew - GOSIR Naprzód Stare Babice
Kolejka 10 w dniach 13-10-2018 / 14-10-2018. Początek spotkania: 14-10-2018 14:00
GLKS Nadarzyn 0-4 MUKS Unia Warszawa
SF Warszawa 4-7 LKS Sparta II Jazgarzew
GOSIR Naprzód Stare Babice 0-0 LKS Jedność II Żabieniec
KS Delta Warszawa 7-0 KS Jeziorka MSP Prażmów
Kolejka 11 w dniach 20-10-2018 / 21-10-2018. Początek spotkania: 21-10-2018 15:00
LKS Sparta II Jazgarzew 3-6 MUKS Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn 1-3 KS Delta Warszawa
KS Jeziorka MSP Prażmów 1-9 GOSIR Naprzód Stare Babice
LKS Jedność II Żabieniec - SF Warszawa
Kolejka 12 w dniach 27-10-2018 / 28-10-2018. Początek spotkania: 27-10-2018 13:30
MUKS Unia Warszawa 5-1 LKS Jedność II Żabieniec
GLKS Nadarzyn - LKS Sparta II Jazgarzew
SF Warszawa - KS Jeziorka MSP Prażmów
GOSIR Naprzód Stare Babice 0-0 KS Delta Warszawa
Kolejka 13 w dniach 03-11-2018 / 04-11-2018. Początek spotkania: 03-11-2018 10:00
KS Jeziorka MSP Prażmów 1-10 MUKS Unia Warszawa
GOSIR Naprzód Stare Babice - GLKS Nadarzyn
KS Delta Warszawa 6-1 SF Warszawa
LKS Jedność II Żabieniec - LKS Sparta II Jazgarzew
Kolejka 14 w dniach 10-11-2018 / 11-11-2018. Początek spotkania: 10-11-2018 15:30
MUKS Unia Warszawa - KS Delta Warszawa
GLKS Nadarzyn - LKS Jedność II Żabieniec
LKS Sparta II Jazgarzew - KS Jeziorka MSP Prażmów
SF Warszawa - GOSIR Naprzód Stare Babice

Wyniki w sezonach:

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.