2006 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Jesień 2019

Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz grupa 1

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019 / 25-08-2019. Początek spotkania: 24-08-2019 16:30
MUKS Unia Warszawa 1-6 MKS Ząbkovia Ząbki
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 1-2 MKS Polonia Warszawa
UKS Talent Warszawa 2-2 AP Agape Białołęka
OKS Start Otwock 3-3 MKS Agrykola Warszawa
Kolejka 2 w dniach 28-08-2019. Początek spotkania: 27-08-2019 13:30
MKS Polonia Warszawa 15-0 MUKS Unia Warszawa
UKS Talent Warszawa 5-1 OKS Start Otwock
AP Agape Białołęka 4-2 MKS Ząbkovia Ząbki
MKS Agrykola Warszawa 2-7 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 3 w dniach 31-08-2019 / 01-09-2019. Początek spotkania: 01-09-2019 15:00
MUKS Unia Warszawa 12-0 MKS Agrykola Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 9-2 UKS Talent Warszawa
OKS Start Otwock 2-0 AP Agape Białołęka
MKS Ząbkovia Ząbki 0-6 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 4 w dniach 07-09-2019 / 08-09-2019. Początek spotkania: 07-09-2019 14:00
UKS Talent Warszawa 1-5 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 2-4 MKS Polonia Warszawa
OKS Start Otwock 0-3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Agrykola Warszawa 4-7 MKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 5 w dniach 14-09-2019 / 15-09-2019. Początek spotkania: 14-09-2019 11:20
MUKS Unia Warszawa 2-1 OKS Start Otwock
MKS Ząbkovia Ząbki 6-2 UKS Talent Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 10-0 AP Agape Białołęka
MKS Polonia Warszawa 3-1 MKS Agrykola Warszawa
Kolejka 6 w dniach 18-09-2019. Początek spotkania: 17-09-2019 18:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 6-0 MUKS Unia Warszawa
UKS Talent Warszawa 0-2 MKS Polonia Warszawa
AP Agape Białołęka 5-1 MKS Agrykola Warszawa
OKS Start Otwock 4-1 MKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 7 w dniach 21-09-2019 / 22-09-2019. Początek spotkania: 21-09-2019 11:30
MUKS Unia Warszawa 2-2 AP Agape Białołęka
MKS Ząbkovia Ząbki 2-1 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Agrykola Warszawa 2-10 UKS Talent Warszawa
OKS Start Otwock 1-4 MKS Polonia Warszawa
Kolejka 8 w dniach 28-09-2019 / 29-09-2019. Początek spotkania: 29-09-2019 16:00
MKS Ząbkovia Ząbki 2-4 MUKS Unia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 2-0 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
AP Agape Białołęka 5-2 UKS Talent Warszawa
MKS Agrykola Warszawa 0-6 OKS Start Otwock
Kolejka 9 w dniach 05-10-2019 / 06-10-2019. Początek spotkania: 05-10-2019 13:30
MUKS Unia Warszawa 0-7 MKS Polonia Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 5-1 MKS Agrykola Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 6-2 AP Agape Białołęka
OKS Start Otwock 4-3 UKS Talent Warszawa
Kolejka 10 w dniach 12-10-2019 / 13-10-2019. Początek spotkania: 09-10-2019 19:00
MKS Agrykola Warszawa 4-3 MUKS Unia Warszawa
UKS Talent Warszawa 6-1 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Ząbkovia Ząbki 1-6 MKS Polonia Warszawa
AP Agape Białołęka 0-2 OKS Start Otwock
Kolejka 11 w dniach 19-10-2019 / 20-10-2019. Początek spotkania: 19-10-2019 18:30
MUKS Unia Warszawa 3-1 UKS Talent Warszawa
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 5-0 OKS Start Otwock
MKS Polonia Warszawa 10-0 AP Agape Białołęka
MKS Ząbkovia Ząbki 5-1 MKS Agrykola Warszawa
Kolejka 12 w dniach 26-10-2019 / 27-10-2018. Początek spotkania: 27-10-2019 12:00
OKS Start Otwock 1-2 MUKS Unia Warszawa
MKS Agrykola Warszawa 0-6 MKS Polonia Warszawa
UKS Talent Warszawa 3-4 MKS Ząbkovia Ząbki
AP Agape Białołęka 1-3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 13 w dniach 02-11-2019 / 03-11-2019. Początek spotkania: 03-11-2019 12:00
MUKS Unia Warszawa 2-7 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Agrykola Warszawa 0-3 AP Agape Białołęka
MKS Polonia Warszawa 8-4 UKS Talent Warszawa
MKS Ząbkovia Ząbki 4-0 OKS Start Otwock
Kolejka 14 w dniach 09-11-2019 / 10-11-2019. Początek spotkania: 10-11-2019 10:00
AP Agape Białołęka 1-3 MUKS Unia Warszawa
UKS Talent Warszawa 6-3 MKS Agrykola Warszawa
MKS Polonia Warszawa 15-1 OKS Start Otwock
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 2-2 MKS Ząbkovia Ząbki

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.