2007 I Drużyna

Terminarz i wyniki - Sezon Wiosna 2018

Warszawa: III liga okręgowa E1 Orlik grupa 4

Kolejka 1 w dniach 14-04-2018 / 15-04-2018. Początek spotkania: 14-04-2018 12:30
MUKS Unia Warszawa 2-2 MKS Znicz III Pruszków
SEMP II Ursynów 6-3 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
GLKS Nadarzyn - KS Hubertus Zalesie Górne
Kolejka 2 w dniach 21-04-2018 / 22-04-2018. Początek spotkania: 21-04-2018 16:00
SEMP II Ursynów 6-3 MUKS Unia Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 5-4 KS Hubertus Zalesie Górne
MKS Znicz III Pruszków 4-2 GLKS Nadarzyn
Kolejka 3 w dniach 28-04-2018 / 29-04-2018. Początek spotkania: 28-04-2018 12:00
MUKS Unia Warszawa 6-2 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
GLKS Nadarzyn - SEMP II Ursynów
KS Hubertus Zalesie Górne 5-5 MKS Znicz III Pruszków
Kolejka 4 w dniach 05-05-2018 / 06-05-2018. Początek spotkania: 06-05-2018 16:00
MUKS Unia Warszawa 4-4 GLKS Nadarzyn
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 4-3 MKS Znicz III Pruszków
SEMP II Ursynów - KS Hubertus Zalesie Górne
Kolejka 5 w dniach 12-05-2018 / 13-05-2018. Początek spotkania: 13-05-2018 12:00
KS Hubertus Zalesie Górne 2-9 MUKS Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn 4-8 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
MKS Znicz III Pruszków 4-3 SEMP II Ursynów
Kolejka 6 w dniach 19-05-2018 / 20-05-2018. Początek spotkania: 19-05-2018 11:00
MKS Znicz III Pruszków 3-5 MUKS Unia Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz. - SEMP II Ursynów
KS Hubertus Zalesie Górne - GLKS Nadarzyn
Kolejka 7 w dniach 26-05-2018 / 27-05-2018. Początek spotkania: 26-05-2018 10:00
MUKS Unia Warszawa 4-2 SEMP II Ursynów
KS Hubertus Zalesie Górne - GKS Pogoń Grodzisk Maz.
GLKS Nadarzyn 7-4 MKS Znicz III Pruszków
Kolejka 8 w dniach 02-06-2018 / 03-06-2018. Początek spotkania: 02-06-2018 14:00
GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MUKS Unia Warszawa
SEMP II Ursynów - GLKS Nadarzyn
MKS Znicz III Pruszków - KS Hubertus Zalesie Górne
Kolejka 9 w dniach 09-06-2018 / 10-06-2018. Początek spotkania: 09-06-2018 12:00
GLKS Nadarzyn - MUKS Unia Warszawa
MKS Znicz III Pruszków - GKS Pogoń Grodzisk Maz.
KS Hubertus Zalesie Górne - SEMP II Ursynów
Kolejka 10 w dniach 16-06-2018 / 17-06-2018. Początek spotkania: 16-06-2018 10:00
MUKS Unia Warszawa - KS Hubertus Zalesie Górne
GKS Pogoń Grodzisk Maz. - GLKS Nadarzyn
SEMP II Ursynów - MKS Znicz III Pruszków

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.