Seniorzy

Terminarz i wyniki - Sezon 2018/2019

Warszawa Klasa okręgowa grupa 1

Kolejka 1 w dniach 11-08-2018 / 12-08-2017. Początek spotkania: 29-08-2018 20:00
KS Legionovia II 0-1 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 1-3 WRKS Olimpia Warszawa
UKS Amur Wilga 0-3 AP Marcovia Marki
RKS Mazur Radzymin 1-1 Escola Varsovia
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 1-2 KS Dąb Wieliszew
LKS Burza Pilawa 2-2 KS Sokół Serock
MKS Bug Wyszków 2-4 MLKS Victoria II Sulejówek
ŁKS Promnik Łaskarzew 2-1 LKS Mazur II Karczew
Kolejka 2 w dniach 15-08-2018. Początek spotkania: 19-09-2018 20:00
MUKS Unia Warszawa 3-1 LKS Burza Pilawa
AP Agape Białołęka 1-1 LKS Mazur II Karczew
MLKS Victoria II Sulejówek 1-0 ŁKS Promnik Łaskarzew
KS Sokół Serock 1-3 MKS Bug Wyszków
KS Dąb Wieliszew 4-0 KS Legionovia II
Escola Varsovia 0-2 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
AP Marcovia Marki 1-1 RKS Mazur Radzymin
WRKS Olimpia Warszawa 4-1 UKS Amur Wilga
Kolejka 3 w dniach 18-08-2018 / 19-08-2018. Początek spotkania: 19-08-2018 18:00
MKS Bug Wyszków 1-3 MUKS Unia Warszawa
UKS Amur Wilga 1-2 AP Agape Białołęka
RKS Mazur Radzymin 2-1 WRKS Olimpia Warszawa
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 5-0 AP Marcovia Marki
KS Legionovia II 1-1 Escola Varsovia
LKS Burza Pilawa 3-1 KS Dąb Wieliszew
ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 KS Sokół Serock
LKS Mazur II Karczew 1-2 MLKS Victoria II Sulejówek
Kolejka 4 w dniach 25-08-2018 / 26-08-2018. Początek spotkania: 25-08-2018 16:00
MUKS Unia Warszawa 3-1 ŁKS Promnik Łaskarzew
AP Agape Białołęka 5-4 MLKS Victoria II Sulejówek
KS Sokół Serock 1-0 LKS Mazur II Karczew
KS Dąb Wieliszew 1-1 MKS Bug Wyszków
Escola Varsovia 3-0 LKS Burza Pilawa
AP Marcovia Marki 6-1 KS Legionovia II
WRKS Olimpia Warszawa 1-1 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
RKS Mazur Radzymin 5-1 UKS Amur Wilga
Kolejka 5 w dniach 01-09-2018 / 02-09-2018. Początek spotkania: 02-09-2018 15:00
LKS Mazur II Karczew 0-0 MUKS Unia Warszawa
RKS Mazur Radzymin 2-1 AP Agape Białołęka
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 9-0 UKS Amur Wilga
KS Legionovia II 1-5 WRKS Olimpia Warszawa
LKS Burza Pilawa 0-0 AP Marcovia Marki
MKS Bug Wyszków 2-1 Escola Varsovia
ŁKS Promnik Łaskarzew 1-0 KS Dąb Wieliszew
MLKS Victoria II Sulejówek 0-0 KS Sokół Serock
Kolejka 6 w dniach 08-09-2018 / 09-09-2018. Początek spotkania: 09-09-2018 10:00
MLKS Victoria II Sulejówek 1-4 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 1-1 KS Sokół Serock
KS Dąb Wieliszew 4-1 LKS Mazur II Karczew
Escola Varsovia 5-0 ŁKS Promnik Łaskarzew
MKS Bug Wyszków 4-1 AP Marcovia Marki
WRKS Olimpia Warszawa 3-0 LKS Burza Pilawa
UKS Amur Wilga 0-1 KS Legionovia II
RKS Mazur Radzymin 0-1 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka 7 w dniach 15-09-2018 / 16-09-2018. Początek spotkania: 15-09-2018 13:00
KS Sokół Serock 0-2 MUKS Unia Warszawa
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 1-0 AP Agape Białołęka
KS Legionovia II 0-5 RKS Mazur Radzymin
LKS Burza Pilawa 6-1 UKS Amur Wilga
MKS Bug Wyszków 2-4 WRKS Olimpia Warszawa
ŁKS Promnik Łaskarzew 0-2 AP Marcovia Marki
LKS Mazur II Karczew 0-2 Escola Varsovia
MLKS Victoria II Sulejówek 7-2 KS Dąb Wieliszew
Kolejka 8 w dniach 22-09-2018 / 23-09-2018. Początek spotkania: 22-09-2018 13:00
AP Agape Białołęka 2-2 MUKS Unia Warszawa
KS Dąb Wieliszew 1-4 KS Sokół Serock
Escola Varsovia 4-1 MLKS Victoria II Sulejówek
AP Marcovia Marki 1-0 LKS Mazur II Karczew
WRKS Olimpia Warszawa 1-2 ŁKS Promnik Łaskarzew
UKS Amur Wilga 1-3 MKS Bug Wyszków
RKS Mazur Radzymin 4-1 LKS Burza Pilawa
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 8-0 KS Legionovia II
Kolejka 9 w dniach 29-09-2018 / 30-09-2018. Początek spotkania: 29-09-2018 16:00
MUKS Unia Warszawa 1-2 KS Dąb Wieliszew
KS Legionovia II 2-4 AP Agape Białołęka
LKS Burza Pilawa 3-2 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
MKS Bug Wyszków 1-1 RKS Mazur Radzymin
ŁKS Promnik Łaskarzew 1-1 UKS Amur Wilga
LKS Mazur II Karczew 1-1 WRKS Olimpia Warszawa
MLKS Victoria II Sulejówek 1-0 AP Marcovia Marki
KS Sokół Serock 6-3 Escola Varsovia
Kolejka 10 w dniach 06-10-2018 / 07-10-2017. Początek spotkania: 07-10-2018 11:00
Escola Varsovia 0-3 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 1-2 KS Dąb Wieliszew
AP Marcovia Marki 3-1 KS Sokół Serock
WRKS Olimpia Warszawa 2-1 MLKS Victoria II Sulejówek
UKS Amur Wilga 0-1 LKS Mazur II Karczew
RKS Mazur Radzymin 2-1 ŁKS Promnik Łaskarzew
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 3-1 MKS Bug Wyszków
KS Legionovia II 6-1 LKS Burza Pilawa
Kolejka 11 w dniach 13-10-2018 / 14-10-2018. Początek spotkania: 13-10-2018 16:00
MUKS Unia Warszawa 0-2 AP Marcovia Marki
LKS Burza Pilawa 2-2 AP Agape Białołęka
MKS Bug Wyszków 1-9 KS Legionovia II
ŁKS Promnik Łaskarzew 1-3 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
LKS Mazur II Karczew 0-2 RKS Mazur Radzymin
MLKS Victoria II Sulejówek 4-0 UKS Amur Wilga
KS Sokół Serock 0-2 WRKS Olimpia Warszawa
KS Dąb Wieliszew 4-3 Escola Varsovia
Kolejka 12 w dniach 20-10-2018 / 21-10-2018. Początek spotkania: 20-10-2018 11:00
WRKS Olimpia Warszawa 3-1 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 0-1 Escola Varsovia
AP Marcovia Marki 1-1 KS Dąb Wieliszew
UKS Amur Wilga 4-1 KS Sokół Serock
RKS Mazur Radzymin 4-0 MLKS Victoria II Sulejówek
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 2-0 LKS Mazur II Karczew
KS Legionovia II 3-0 ŁKS Promnik Łaskarzew
LKS Burza Pilawa 0-3 MKS Bug Wyszków
Kolejka 13 w dniach 27-10-2018 / 28-10-2018. Początek spotkania: 27-10-2018 15:30
MUKS Unia Warszawa 5-2 UKS Amur Wilga
MKS Bug Wyszków 1-0 AP Agape Białołęka
ŁKS Promnik Łaskarzew 3-1 LKS Burza Pilawa
LKS Mazur II Karczew 0-2 KS Legionovia II
MLKS Victoria II Sulejówek 2-2 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
KS Sokół Serock 1-2 RKS Mazur Radzymin
KS Dąb Wieliszew 2-1 WRKS Olimpia Warszawa
Escola Varsovia 3-0 AP Marcovia Marki
Kolejka 14 w dniach 03-11-2018 / 04-11-2018. Początek spotkania: 03-11-2018 13:30
RKS Mazur Radzymin 2-1 MUKS Unia Warszawa
AP Agape Białołęka 1-1 AP Marcovia Marki
WRKS Olimpia Warszawa 1-55 Escola Varsovia
UKS Amur Wilga 1-1 KS Dąb Wieliszew
NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 1-0 KS Sokół Serock
KS Legionovia II 2-0 MLKS Victoria II Sulejówek
LKS Burza Pilawa 0-1 LKS Mazur II Karczew
MKS Bug Wyszków 4-1 ŁKS Promnik Łaskarzew
Kolejka 15 w dniach 10-11-2018 / 11-11-2018. Początek spotkania: 11-11-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-2 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
ŁKS Promnik Łaskarzew 3-3 AP Agape Białołęka
LKS Mazur II Karczew 0-3 MKS Bug Wyszków
MLKS Victoria II Sulejówek 7-0 LKS Burza Pilawa
KS Sokół Serock 5-3 KS Legionovia II
KS Dąb Wieliszew 1-1 RKS Mazur Radzymin
Escola Varsovia 13-0 UKS Amur Wilga
AP Marcovia Marki 2-3 WRKS Olimpia Warszawa
Kolejka 16 w dniach 17-11-2018 / 18-11-2018. Początek spotkania: 17-11-2018 11:00
MUKS Unia Warszawa 2-0 KS Legionovia II
KS Sokół Serock 3-1 LKS Burza Pilawa
WRKS Olimpia Warszawa 2-1 AP Agape Białołęka
Escola Varsovia 2-0 RKS Mazur Radzymin
LKS Mazur II Karczew 0-1 ŁKS Promnik Łaskarzew
KS Dąb Wieliszew 3-2 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
MLKS Victoria II Sulejówek 0-3 MKS Bug Wyszków
AP Marcovia Marki 3-0 UKS Amur Wilga

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.