2002

Terminarz i wyniki - Sezon 2014/2015

E2 Orlik U-10 gr. XI

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014 / 24-08-2014. Początek spotkania: 17-09-2014 17:00
MUKS Unia Warszawa 2-0 KS Ożarowianka
KS Przyszłość Włochy 3-1 UKS Nowa Wieś
MKS Znicz Pruszków 3-0 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Kolejka 2 w dniach 27-08-2014. Początek spotkania: 27-08-2014 15:00
MUKS Unia Warszawa 6-0 KS Błonianka
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 3-2 KS Przyszłość Włochy
KS Ożarowianka 0-10 MKS Znicz Pruszków
Kolejka 3 w dniach 30-08-2014 / 31-08-2014.
pauza - MUKS Unia Warszawa
KS Przyszłość Włochy 1-1 KS Ożarowianka
MKS Znicz Pruszków 13-0 KS Błonianka
UKS Nowa Wieś 1-2 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
UWKS Legia Bemowo - Unia II Warszawa
Kolejka 4 w dniach 06-09-2014 / 07-09-2014. Początek spotkania: 07-09-2014 15:00
MUKS Unia Warszawa 0-1 MKS Znicz Pruszków
KS Błonianka 0-3 KS Przyszłość Włochy
KS Ożarowianka 0-1 UKS Nowa Wieś
LKS Ryś Laski - Unia II Warszawa
Kolejka 5 w dniach 10-09-2014 / 10-08-2014. Początek spotkania: 10-09-2014 15:30
KS Przyszłość Włochy 1-6 MUKS Unia Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 3-0 KS Ożarowianka
UKS Nowa Wieś 5-0 KS Błonianka
Kolejka 6 w dniach 13-09-2014 / 14-09-2014. Początek spotkania: 13-09-2014 15:00
MUKS Unia Warszawa 0-1 UKS Nowa Wieś
KS Błonianka 0-2 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
MKS Znicz Pruszków 2-0 KS Przyszłość Włochy
13.09.2014 godz. 13:00 Unia II Warszawa - RKS Sarmata Warszawa 2-1
Kolejka 7 w dniach 20-09-2014 / 21-09-2014. Początek spotkania: 20-09-2014 11:00
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 1-4 MUKS Unia Warszawa
KS Ożarowianka 2-0 KS Błonianka
UKS Nowa Wieś 0-0 MKS Znicz Pruszków
20.09.2014 godz. 16:00 Delta Warszawa - Unia II Warszawa 2-0
Kolejka 8 w dniach 27-09-2014 / 28-09-2014. Początek spotkania: 27-09-2014 12:30
KS Ożarowianka 0-5 MUKS Unia Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 0-3 MKS Znicz Pruszków
UKS Nowa Wieś 0-0 KS Przyszłość Włochy
27.09.2014 godz. 13:00 Unia II Warszawa - PSS Legion Warszawa 1-3
Kolejka 9 w dniach 04-10-2014 / 05-10-2014. Początek spotkania: 04-10-2014 16:00
MUKS Unia Warszawa 2-0 KS Błonianka
KS Przyszłość Włochy 0-2 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
MKS Znicz Pruszków 5-0 KS Ożarowianka
05.10.2014 godz. 10:00 Unia II Warszawa - UWKS Legia Warszawa 0-4
Kolejka 10 w dniach 11-10-2014 / 12-10-2014.
pauza - MUKS Unia Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 2-0 UKS Nowa Wieś
KS Błonianka 0-4 MKS Znicz Pruszków
KS Ożarowianka 0-1 KS Przyszłość Włochy
12.10.2014 godz. 11:00 Unia II Warszawa - LKS Ryś Laski 8-0
Kolejka 11 w dniach 18-10-2014 / 19-10-2014. Początek spotkania: 19-10-2014 11:00
MKS Znicz Pruszków 0-0 MUKS Unia Warszawa
KS Przyszłość Włochy 3-0 KS Błonianka
UKS Nowa Wieś 1-1 KS Ożarowianka
23.10.2014 godz. 17:00 RKS Sarmata Warszawa - Unia II Warszawa 2-0
Kolejka 12 w dniach 25-10-2014 / 26-10-2014. Początek spotkania: 25-10-2014 11:00
MUKS Unia Warszawa 3-2 KS Przyszłość Włochy
KS Błonianka 2-2 UKS Nowa Wieś
KS Ożarowianka 0-1 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
25.10.2014 godz. 13:00 Unia II Warszawa - KS Delta Warszawa 0-2
Kolejka 13 w dniach 29-10-2014. Początek spotkania: 15-11-2014 11:00
UKS Nowa Wieś 1-3 MUKS Unia Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 4-2 KS Błonianka
KS Przyszłość Włochy 1-5 MKS Znicz Pruszków
28.10.2014 godz. 19:00 PSS Legion Warszawa - Unia II Warszawa 4-0
Kolejka 14 w dniach 08-11-2014 / 09-11-2014. Początek spotkania: 08-11-2014 10:00
MUKS Unia Warszawa 2-0 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
KS Błonianka 2-1 KS Ożarowianka
MKS Znicz Pruszków 3-0 UKS Nowa Wieś
08.11.2014 godz. 16:00 UWKS Legia Warszawa - Unia II Warszawa 4-0

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.