2002

Terminarz i wyniki - Sezon Wiosna 2016

Warszawa: III liga okręgowa F1 Żak grupa 3

Kolejka 1 w dniach 12-03-2016 / 13-03-2016. Początek spotkania: 13-03-2016 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-1 MKS Piaseczno
GKS Wilga Garwolin 2-0 AS Radomiak
SĘP Żelechów 0-5 KS Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów 5-3 MKP Pogoń Siedlce
Kolejka 2 w dniach 19-03-2016 / 20-03-2016. Początek spotkania: 13-04-2016 19:00
MKP Pogoń Siedlce 0-4 MUKS Unia Warszawa
AS Radomiak 0-3 MKS Piaseczno
KS Zwar Warszawa 3-2 SEMP II Ursynów
GKS Wilga Garwolin 7-0 SĘP Żelechów
Kolejka 3 w dniach 25-03-2016 / 27-03-2016. Początek spotkania: 24-03-2016 13:00
MUKS Unia Warszawa 4-4 KS Zwar Warszawa
SĘP Żelechów 1-3 AS Radomiak
SEMP II Ursynów 4-0 GKS Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 5-0 MKP Pogoń Siedlce
Kolejka 4 w dniach 02-04-2016 / 03-04-2016. Początek spotkania: 02-04-2016 16:00
GKS Wilga Garwolin 1-1 MUKS Unia Warszawa
AS Radomiak 2-0 MKP Pogoń Siedlce
KS Zwar Warszawa 3-3 MKS Piaseczno
SĘP Żelechów 1-5 SEMP II Ursynów
Kolejka 5 w dniach 09-04-2016 / 10-04-2016. Początek spotkania: 09-04-2016 13:00
MUKS Unia Warszawa 5-0 SĘP Żelechów
SEMP II Ursynów 1-2 AS Radomiak
MKS Piaseczno 7-0 GKS Wilga Garwolin
MKP Pogoń Siedlce 3-3 KS Zwar Warszawa
Kolejka 6 w dniach 16-04-2016 / 17-04-2016. Początek spotkania: 17-04-2016 10:00
SEMP II Ursynów 1-4 MUKS Unia Warszawa
AS Radomiak 3-3 KS Zwar Warszawa
GKS Wilga Garwolin 3-2 MKP Pogoń Siedlce
SĘP Żelechów 0-3 MKS Piaseczno
Kolejka 7 w dniach 23-04-2016 / 24-04-2016. Początek spotkania: 01-06-2016 20:30
MUKS Unia Warszawa 3-0 AS Radomiak
MKS Piaseczno 2-0 SEMP II Ursynów
MKP Pogoń Siedlce 8-0 SĘP Żelechów
KS Zwar Warszawa 5-2 GKS Wilga Garwolin
Kolejka 8 w dniach 07-05-2016 / 08-05-2016. Początek spotkania: 06-05-2016 19:00
MKS Piaseczno 0-0 MUKS Unia Warszawa
AS Radomiak 1-4 GKS Wilga Garwolin
KS Zwar Warszawa 8-2 SĘP Żelechów
MKP Pogoń Siedlce 1-4 SEMP II Ursynów
Kolejka 9 w dniach 14-05-2016 / 15-05-2016. Początek spotkania: 15-05-2016 13:00
MUKS Unia Warszawa 5-0 MKP Pogoń Siedlce
MKS Piaseczno 6-0 AS Radomiak
SEMP II Ursynów 1-2 KS Zwar Warszawa
SĘP Żelechów 1-2 GKS Wilga Garwolin
Kolejka 10 w dniach 21-05-2016 / 22-05-2016. Początek spotkania: 20-05-2016 17:30
KS Zwar Warszawa 0-5 MUKS Unia Warszawa
AS Radomiak 12-0 SĘP Żelechów
GKS Wilga Garwolin 2-3 SEMP II Ursynów
MKP Pogoń Siedlce 0-3 MKS Piaseczno
Kolejka 11 w dniach 28-05-2016 / 29-05-2016. Początek spotkania: 29-05-2016 18:00
MUKS Unia Warszawa 2-1 GKS Wilga Garwolin
MKP Pogoń Siedlce 3-2 AS Radomiak
MKS Piaseczno 1-1 KS Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów 7-0 SĘP Żelechów
Kolejka 12 w dniach 04-06-2015 / 05-06-2016. Początek spotkania: 05-06-2016 11:00
SĘP Żelechów 1-5 MUKS Unia Warszawa
AS Radomiak 2-3 SEMP II Ursynów
GKS Wilga Garwolin 0-1 MKS Piaseczno
KS Zwar Warszawa 6-1 MKP Pogoń Siedlce
Kolejka 13 w dniach 11-06-2016 / 12-06-2016. Początek spotkania: 12-06-2016 11:00
MUKS Unia Warszawa 1-0 SEMP II Ursynów
KS Zwar Warszawa 4-0 AS Radomiak
MKP Pogoń Siedlce 3-1 GKS Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 8-0 SĘP Żelechów
Kolejka 14 w dniach 18-06-2016 / 19-06-2016. Początek spotkania: 18-06-2016 11:00
AS Radomiak 0-3 MUKS Unia Warszawa
SEMP II Ursynów 0-2 MKS Piaseczno
SĘP Żelechów 0-2 MKP Pogoń Siedlce
GKS Wilga Garwolin 2-2 KS Zwar Warszawa

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.