Płatności

pkt.1

 

Składki zawodnicze należy wpłacać  do 15 dnia każdego miesiąca przelewem na konto Akademii. Składki zawodnicze są pobierane z góry za każdy miesiąc (np. za wrzesień płacimy do 15 września)  .

 

pkt.2

 

Kwota składki zawodniczej od miesiąca kwietnia 2019 r. wynosi:

  • 175 zł – jeden zawodnik 
  • 310 zł – dwóch zawodników (rodzeństwo) 

 

pkt.3

 

Składka zawodnicza jest opłatą za członkostwo w klubie MUKS Unia Warszawa a nie opłatą za zajęcia, dlatego też ilość zajęć nie ma wpływu na wysokość składki.

 

pkt. 4

 

Składka zawodnicza obowiązuje w miesiącach sierpień-czerwiec. W miesiącu sierpniu składka jest obniżona do kwoty 80 zł za zawodnika, w przypadku rodzeństwa 150 zł

 

pkt. 5

 

W przypadku nie opłacenia składki zawodniczej klub zastrzega sobie możliwość nie wpuszczenia zawodnika na trening lub mecz.

 

pkt.6

 

Zadatek wpłacony na obóz  nie podlega zwrotowi, stanowi on część całkowitej zapłaty, gwarantuje rezerwację miejsca na obozie.

 

pkt. 7

 

Zarząd Klubu zobowiązuje się pokrywać wszelkie koszty związane z zgłoszeniem zawodnika do rozgrywek, organizacji meczów ligowych.

 

pkt. 8

 

Uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez klub MUKS Unia Warszawa jest dobrowolne, dlatego Zarząd Klubu będzie bezwzględnie egzekwował opłatę składki zawodniczej

Projekt wykonała firma Media ISQ - Projektowanie Stron Internetowych

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.